Petr Koudelka: prodej palivového dřeva, Archlebov (okr. Hodonín)

Pokud topíte dřevem, nepodceňujte jeho dostatečnou zásobu na zimu. Zatímco v současné době je palivové dřevo dobře dostupné, vzhledem k plánovanému omezení těžby dřeva může být se sháněním dostatečného množství za rozumnou cenu problém. Obraťte se na firmu Petra Koudelky se sídlem v obci Archlebov (okres Hodonín), který se specializuje na prodej palivového dřeva. Zpracovává různé druhy dřeva a nabízí je nařezané a naštípané. Kromě tvrdých dřevin dodá v případě zájmu i dřeviny měkké.

Prodej palivového dřeva v okrese Hodonín

Petr Koudelka se specializuje na prodej palivového dřeva. V obci Archlebov působí již řadu let, během kterých si získal mnoho spokojených klientů, kteří se pro palivové dřevo opakovaně vrací. O prodej palivového dřeva je velký zájem po celém okrese, firma totiž nabízí přepravu zdarma až do vzdálenosti 20 km. Při větších vzdálenostech je účtován poplatech 18 Kč za kilometr. Dřevo je přepravováno vozem MAN s úložnou plochou 7m3.

Palivové dřevo pro topení v krbech i kamnech

Firma Petra Koudelky prodává palivové dřevo vysoké kvality, které je určené pro topení v krbech i kamnech. Pokud topíte dřevem, připravte se na tuhou zimu a pořiďte si dostatečnou zásobu dřeva. Firma nejčastěji zpracovává tvrdá dřeva, především dub, buk, habr a břízu. V případě zájmu je schopna připravit a dodat i jiná dřeva včetně měkkých dřevin.

Palivové dřevo je nařezané, naštípané a připravené k expedici

Pokud nechcete mít s přípravou dřeva na zimu příliš práce, se službami prodejce budete spokojeni. Dřevo totiž připravuje tak, aby se dalo použít přímo k vytápění – je nařezané a naštípané. Firma vychází vstříc i zákazníkům se specifickými požadavky. Máte-li speciální nároky na kvalitu vyschnutí či intenzitu rozštípání, neváhejte a obraťte se na Petra Koudelku, který vám rád vyhoví.

AST Coal Trans s.r.o.: uhelné sklady, dodávky uhlí pro Karlovarský kraj

U Koupaliště 24/848, 360 05 Karlovy Vary
+420 800 111 115
Topíte uhlím a potřebujete dostatečnou zásobu na nadcházející topnou sezónu? Obraťte se na uhelné sklady AST Coal Trans s.r.o., které zajišťují dodávky uhlí pro Karlovarský Kraj. Firma sídlí v obci Ostrov, okres Karlovy Vary, a prodává uhlí, brikety, koks, jako doplňkové zboží písek a kamennou drť. Firma zajistí dovoz uhlí až k vám domů a složí jej na určené místo pomocí pásového dopravníku. Prodej uhlí pro Karlovy Vary a okolí Společnost AST Coal Trans se zaměřuje na prodej uhlí a dalších tuhých paliv pro Karlovy Vary a široké okolí. Uhelné sklady nabízejí široký sortiment uhlí, v nabídce najdete například uhlí mostecké, bílinské, dále ostravský koks a černé uhlí nebo palivové dřevo v pytlích. Firma prodává také balené uhlí a brikety i balené ekologické pilinové brikety. Uhlí je skladováno v hale a před samotným naložením je tříděno. Firma je držitelem certifikátu společnosti Severní energetický a.s., což potvrzuje dodržování ekologických norem. Je také držitelem ocenění Zlatý prodejce Severočeských dolů a.s., které bylo uděleno za vysokou kvalitu skladování a propracovaný systém péče o klienty. Velmi krátké dodací lhůty Uhelné sklady Kaucký kladou důraz na rychlou dodávku a splnění všech přání a požadavků klientů. Dodací lhůty jsou velmi krátké, uhlí bývá dodáváno obvykle do 24 hodin od provedení objednávky. Pokud potřebujete zásobu uhlí co nejdříve, obraťte se právě na firmu AST Coal Trans. Dovoz uhlí i skládání dopravníkem Kromě prodeje uhlí se firma zaměřuje také na jeho rozovoz. Palivo je rozváženo různými vozidly v závislosti na objednaném množství. Firma prodává i stavební písek a kamennou drť, kterou vám také doveze. Uhelné sklady mají k dispozici i transportní pás o délce 3,5 metrů s vlastním pohonem. V případě zájmu vám zajistí složení tuhých paliv až k vám do sklepa nebo jiných prostor.

Expol Trade, s.r.o.: prodej paliv a sypkých materiálů v uhelných skladech

Mlýnská 122, 742 42 Šenov u Nového Jičína
+420 601 350 683
Společnost Expol Trade, s.r.o. je významným obchodníkem na trhu s tuhými palivy. Ročně prodá statisíce tun pevných paliv – uhlí, koksu a briket, a to v různých sortimentech. Společnostech Expol Trade vlastní 14 uhelných skladů, které se nachází zejména na Novojičínsku a Bruntálsku. Současně se zabývá dodávkou paliv do větších energetických a průmyslových celků, které se nachází v České republice i v zahraničí. Prodej tuhých paliv Hlavní činností společnosti EXPOL TRADE, s.r.o. je prodej tuhých paliv. V nabídce naleznete například kvalitní černé uhlí z polských dolů, které je tříděné a vyznačuje se dobrou výhřevností. Firma se již několik let zabývá také prodejem kvalitního antracitu z produkce ukrajinských dolů. Antracit se vyznačuje vysokou výhřevností a nízkými prchavými látkami. Hnědé uhlí od firmy EXPOL TRADE pak pochází z produkce Severočeských dolů, a.s. Uhlí vám zajistí ve vybraných sortimentech a dodají na místo určení, a to buď s využitím silniční, nebo železniční dopravy. Pro maloobchodní odběr hnědého uhlí se obraťte přímo na některý z uhelných skladů. Společnost se zabývá také prodejem hnědouhelných briket, koksu a koksochemických produktů. Prodej sypkých stavebních hmot Ve svých uhelných skladech zajišťuje společnost EXPOL TRADE také prodej sypkých stavebních hmot. V roce 2013 s tímto sortimentem, který byl do té doby nabízen jen maloobchodně, začali obchodovat na velkoobchodní úrovni. V roce 2014 společnost prodala 90 tisíc tun sypkých stavebních hmot, o dva roku později pak už tun 200 tisíc. V rámci maloobchodního prodeje si můžete na jednotlivých uhelných skladech zakoupit písky, štěrkopísky, drcené kamenivo, okrasné kamenivo i kačírky. Provoz 14 uhelných skladů Zmiňovaná firma provozuje celkem čtrnáct uhelných skladů, v rámci kterých se zabývá maloobchodním prodejem tuhých paliv i sypkých stavebních hmot. V některých uhelných skladech zajišťují i výkup kovového odpadu. Uhelné sklady se nachází v lokalitách Hradec Králové, Krnov, Bruntál, Moravský Beroun, Horní Benešov, Světlá Hora, Velká Štáhle, Zlaté Hory, Šenov u Nového Jičína, Bílovice, Odry, Kopřivnice a Studánka.

BeF Home, s.r.o.

Kotvrdovice 277, 679 07 Kotvrdovice
420 516 42 82 40
BeF Home, s.r.o.

PERFEKT KRBY spol. s r.o.

Spešov 25, 679 02 Rájec-Jestřebí
420516433662
PERFEKT KRBY spol. s r.o.

Zdravé bydlení

Ani jsme dlouhá léta nevěděla o tom, že doma by to mohlo být na prd. Naopak jsem si říkala, že je lepší i nevě...

Uzení kuřat - když drůbeží maso není nudné

Zkuste kuře vykostit, potrit pastou ze soli a česneku a nalozit na 3 dny do laku . Potom z kuřete udělejte rol...

Co všechno můžete usušit v sušičce na ovoce

V sušičce sušíme šípky, bylinky, houby. Dnes zkusím jabka. Oloupu slupku, protože posledně jsme zjistili, že t...

Cena plynu klesla, zaplatíte za něj letos méně? Záleží i na dodavateli

Nějak jsem si nevšiml, že by cena plynu klesala, tak možná loni v tuhle dobu ano, ale letos to naopak leze nah...

S novými službami šetří zákazníci Europe Easy Energy peníze, čas i přírodu

Svojí nabídku za dobu co je máme celkem rozšířili, není to tak dlouho co jsem s nimi k elektřině do sjednal ze...