Petřík Brokers, a.s.: pojišťovací makléřství, České Budějovice

Pojišťovací makléřství Petřík Brokers, a.s. se od roku 1993 zaměřuje na poskytování služeb v oblasti nadstandardní pojistné ochrany a zprostředkování likvidace škod. Společnost tvoří síť specialistů – pojišťovacích makléřů, kteří úzce spolupracují se mnoha pojišťovnami na trhu. Jsou tak schopni vyjednat nejvýhodnější pojištění různého typu dle požadavků a potřeb klienta. Společnost Petřík Brokers, a.s. sídlí v Českých Budějovicích a provozuje další pobočky v Písku, Strakonicích, Táboře a Vodňanech.

Komplexní pojištění – život, auto i majetek

Tým profesionálních pojišťovacích makléřů pro vás vyjedná nejvýhodnější pojištění dle vašich požadavků a potřeb. Navštivte jednu z poboček, kde vám rádi představí různé pojistné produkty – pojištění života a zdraví, úrazové pojištění, pojištění odpovědnosti, majetku, zvířat, havarijní pojištění, povinné ručení a mnohé další. Pojišťovací makléři působí jako nezávislí specialisté, kteří zprostředkují pojištění od většiny českých pojišťoven. Při spolupráci se společností Petřík Brokers tak budete mít jistotu, že získáte to nejlepší a nejvýhodnější pojištění, které bude navržené na míru vašim potřebám.

Zprostředkování likvidace pojistné události

Společnost Petřík Brokers, a.s. je k dispozici všem svým klientům po celou dobu působení pojistných produktů. Pomůže i při řešení likvidací pojistných událostí. Pojišťovací makléři řeší se svými klienty likvidace individuálně a v případě potřeby zabezpečí rychlé vyplácení záloh tak, aby si klient mohl bezprostředně po katastrofě zabezpečit nejdůležitější potřeby pro chod firmy či domácnosti. Z tohoto hlediska jsou služby zmiňované společnosti nadstandardní.

Analýza stávajícího pojistného krytí

Máte již z minulosti uzavřené nějaké pojištění, ale nevíte, je-li dostatečné a výhodné? Navštivte jednu z poboček v Českých Budějovicích, Strakonicích, Táboře, Písku či Vodňanech. Pojišťovací makléři zjistí rozsah stávajících pojistných smluv, hodnoty pojistných částek, limity a spoluúčasti a doporučí vám případnou změnu či rozšíření pojištění tak, aby pro vás bylo co nejvýhodnější.

INVERMA CZ, spol. s r.o.: nezávislý pojišťovací makléř, Praha

Kašparovo nám. 5/2271, 180 00 Praha 8
+420 602 176 577
Pojištění nás má ochránit před nepříznivými životními událostmi, které se mohou objevit z ničeho nic. Jak se vyznat v nepřeberné nabídce mnoha českých pojišťoven a vybrat kvalitní produkt, který zajistí adekvátní ochranu a nebude předražený? Nejjednodušším řešením je obrátit se na nezávislého pojišťovacího makléře, který má v oboru bohaté zkušenosti a vyniká dokonale zmapovaným trhem. Mezi nezávislé pojišťovací makléře patří i společnost INVERMA CZ, která poskytuje odborné poradenství a pomáhá klientům vybrat nejvýhodnější produkty s ohledem na jejich potřeby. Svěřte výběr pojistných produktů profesionálům Proč se obrátit na nezávislého pojišťovacího makléře? Podrobně zná všechny dostupné produkty českých pojišťoven, a protože není zaměstnán u žádné z nich, nebude vás tlačit do nevýhodných pojistek. Podle vašich představ, možností a potřeb navrhne mix pojištění, který bude výhodný pro vás. Společnost INVERMA CZ spolupracuje se všemi pojišťovnami, a tak vybere to nejvýhodnější pojištění z pestrého výběru pojistných produktů. Po úvodní konzultaci s klientem vyhodnotí jeho situaci a navrhne produkty, které dávají smysl. Poradí vám, do kterého pojištění má význam investovat, a které je naopak ve vašem případě nesmyslné a nevyplatí se. Všechny typy pojištění na jednom místě Společnost INVERMA CZ se postará o správu všech pojistných produktů. Nemusíte tak obíhat několik pojišťoven a zjišťovat pojistné podmínky. Ať už potřebujete pojištění domácnosti, povinné ručení, havarijní pojištění, cestovní pojištění nebo třeba pojištění odpovědnosti, vše vyřídíte u jednoho pojišťovacího makléře. Ušetříte tak spoustu času, starostí a díky výběru vhodných produktů i mnoho peněz.

6 tipů na luxusní nábytek z epoxidové pryskyřice

Mě hrozně moc pomohl tento návod na výrobu stolu z epoxidové pryskyřice. Pěkně krok za krokem, takže jsem se a...

Peřiny z umělých vláken ocení hlavně alergici

Doma jsme jednu dobu byli všichni stále nemocní, u dětí se postupně rozvíjela alergie atp, nebylo to úplně nej...

Nůž sekačky ovlivní kvalitu sečení. Víme, jak jej vybrat

Jen chci informovat, že se na trhu s noži objevil nový hráč, česká firma ABBECON. Vyrábějí nože na jakýkoliv t...

Cena plynu klesla, zaplatíte za něj letos méně? Záleží i na dodavateli

Nějak jsem si nevšiml, že by cena plynu klesala, tak možná loni v tuhle dobu ano, ale letos to naopak leze nah...

S novými službami šetří zákazníci Europe Easy Energy peníze, čas i přírodu

Svojí nabídku za dobu co je máme celkem rozšířili, není to tak dlouho co jsem s nimi k elektřině do sjednal ze...