Hledáte v Ústí nad Labem zkušeného pediatra, který se postará o zdraví vašich dětí? MUDr. Júlia Preclíková provozuje ordinaci na poliklinice nacházející se na adrese Novosedlické náměstí 1390/1. Dětská lékařka pečuje o děti od narození až do dospělosti. Zaměřuje se na komplexní lékařskou péči, klade důraz na pečlivé preventivní prohlídky a pomůže při diagnostice a léčbě konkrétních onemocnění. Spolupracuje také s řadou úzce zaměřených specialistů, na které své pacienty v případě potřeby odkáže.

Preventivní a léčebné úkony v ordinaci MUDr. Preclíkové

Během období rozvoje dítěte je velmi důležitá prevence. Proto se MUDr. Júlia Preclíková zaměřuje na pečlivé preventivní prohlídky, na které rodiče upozorní včas. Nemusíte také mít žádné obavy, že byste zapomněli. Dětská lékařka staví své služby na vstřícném a milém přístupu k dětem, takže budou do ordinace chodit s úsměvem. Praktický lékař pravidelně komunikuje s rodiči a obeznámí je o zdravotním stavu a případných zdravotních komplikacích. Návštěvy a plánované prohlídky přizpůsobí časově tak, aby vyhovovaly potřebám dětí i rodičů.

Moderně vybavená ordinace

Ordinace v Ústí nad Labem je moderně vybavená a umožňuje provádění celé řady diagnostických vyšetření. Provádí odběry biologického materiálu, vyšetření moči i CRP testy, díky kterým často odhalí příčinu zdravotních komplikací a zahájí adekvátní léčbu. Dětská lékařka zajistí také očkování, a to jak povinná, tak dobrovolná. O vhodnosti jednotlivých vakcín, jejich účincích i působení na organismus obeznámí rodiče, takže se budou moci sami rozhodnout, který z nabízených nepovinných vakcín má pro jejich děti význam.

Praktický lékař pro děti ordinuje od pondělí do pátku

Praktická lékařka MUDr. Júlia Preclíková ordinuje od pondělí do pátku, a to jak v dopoledních, tak odpoledních hodinách. Pacienti se do ordinace předem objednávají, v případě akutních problémů mohou přijít i bez objednávky.