Právní servis s.r.o.: řešení exekucí a insolvenční řízení Praha 8

Ocitli jste se v situaci, kdy se neobejdete bez právní pomoci? Společnost Právní servis s.r.o. s více než desetiletou praxí nabízí svým klientům komplexní právní služby na nejvyšší úrovni. Díky dlouholetému působení na trhu zajišťování právních služeb si firma vybudovala silnou a efektivní síť spolupráce s daňovými specialisty i špičkovými advokáty. Samozřejmostí je individuální a profesionální přístup, absolutní diskrétnost, ochrana soukromí a loajalita.

Řešení exekucí Praha 8

Hrozí vám exekuce a nevíte, kam dál? Společnost Právní servis s.r.o. vám zajistí zastoupení v exekučním řízení i zpracování právní a finanční analýzy exekučního řízení

Insolvenční řízení

Ať už se vás insolvenční řízení týká jakkoliv, společnost nabízí veškerou právní pomoc jak úpadcům, tak i věřitelům. Vyhotoví a podá insolvenční návrh, přihlášku pohledávky do insolvenčního řízení, zpracuje a podá žalobu na vyloučení věci z majetkové podstaty. Dalšími službami souvisejícími s insolvenčním řízením, které společnost nabízí, je zastupování v incidenčních sporech či poradenství při restrukturalizaci či oddlužení fyzických osob.

Dražby a vyplacení pohledávek

Čeká vás dražba a nevíte si s ní rady? Právní servis s.r.o. zajišťuje klientům zastoupení v dražebním jednání, zpracuje pro vás právní a finanční analýzu dražebního řízení a vybere pro vás tu nejlepší možnost, abyste nepřišli o všechno, co vlastníte. Na profesionály se můžete obrátit také v případě, kdy vám vaše pohledávky přerůstají přes hlavu a situace se pro vás stává bezvýchodnou. Tým zkušených odborníků pro vás vybere nejpřijatelnější řešení.

Dřevěná pracovní deska má v moderní kuchyni své místo

Tak s tím souhlasím, za mě je dřevo jedno z nejlepších materiálu, které by měl člověk do své domácnosti volit,...

Jak na výběr oken

Za mě dobrých 5 typů pro někoho kdo se v oknech neorientuje. Ještě bych si dovolil podotknout, že bych si důkl...

Postavte si gabionový plot. Montáž zvládnete sami

Dobrý den,

tloušťka 30 cm by neměla být problém. Protože ale bude plot poměrně vysoký, měl byste použít st...

Krásná a funkční zároveň. Víme, jak si chytře zařídit koupelnu, kam se budete těšit

Ono v závěru je podle mého úplně jedno, jestli je koupelna malá, či velká. Zrovna tahle místnost by měla být h...

Vhodně zvolená podlaha vám zajistí úspory, bezpečí i pohodlí

Vhodně zvolená podlaha je za mě důležitá jak v domě, tak v bytě (v bytě především kvůli sousedům). I když za n...