PŮJČOVNA FACTOR plus s.r.o.

PŮJČOVNA FACTOR plus s.r.o. nabízí půjčení vibrační desky a hutnící techniky, vibrační lišty, vibrátory a hladičky betonu, elektrocentrály, BOURACÍ, VRTACÍ, SEKACÍ KLADIVA i AKU/PNEU A KOMPRESORY/vrtáky ,korunky ,nástroje na sekání a bourání, zahradní techniky, frézy na beton, průmyslové vysavače, topidla, vodní čerpadla a řezačky a mnoho dalšího. Celý sortiment k zapůjčení naleznete na webových stránkách.

Šaty Rosůlková

731103773
Půjčovna svatebních a společenských šatů pro dámy i pány Šaty Rosůlková se nachází na adrese Kozojídky 20 v Královéhradeckém kraji. Najdete zde pestrý výběr šatů pro nevěsty, ženichy i družičky, společenských šatů a obuvi, kostýmů i svatebních ozdob na auto.
Společnost STAVEBNÍ STROJE JIČÍN s.r.o. nabízí profesionální stavební stroje a zařízení včetně půjčení a pronájmu. K dispozici jsou téměř všechny stroje potřebné na celou stavbu od ručního elektrického nářadí přes smykové nakladače či minirypadla až po velké kolové nakladače, pásové bagry nebo mobilní drtiče. Firma také dělá nabídku kompletních stavebních ploch – zejména zpevněné plochy, terénní úpravy a kanalizace.
Libor Starý zajišťuje ve městě Zásmuky dodávku vysokozdvižných vozíků, převážně od firem HC Forklift a CESAB. Zabývá se také prodejem použité manipulační techniky značek Desta, Balkancar, Belet, Komatsu, CAT, Nissan, Toyota, BT, Linde, Hyster, Jungheinrich a Still.

Jiří Boris

604335592
Firma Jiřího Borise se zabývá jeřábnickými pracemi, nabízí práci autojeřábů, pronájem zdvihacích zařízení, odborné poradenství apod. Více informací na www.edb.cz.

Výměna oken nikdy nebyla snadnější!

My jsme okna měnili poměrně nedávno a než jsme se dopracovali k firmě která nám je dodá, což byl docela oříšek...

Naplánujte si kuchyni chytře

Dneska už toho jde vymyslet velká spousta. Za sebe bych dala radu hlavně takovou, že by člověk měl sáhnout po ...

Plastová, nebo dřevěná okna?

Podle mého je to čistě na tom, co kdo preferuje. Mě osobně více baví dřevěná okna, také je na baráku máme, ale...

Výměna oken: jaký materiál zvolit?

Tak materiál dost záleží i na preferenci každého z nás, myslím si, že nejdůležitější krok je vybrat správného,...

Jak vyřešit okolí bazénu? Možností je hned několik!

Dobrý den, velmi se mi líbí obrázek s dlažbou kolem bazénu.
S tou šedou. Nemohl byste mi napsat, kde ji sežen...