Hledáte ve Středočeském kraji nebo v okolí Mladé Boleslavi spolehlivou stavební firmu? Obraťte se na společnost STETSYSHYN s.r.o., která se v oblasti stavebnictví pohybuje mnoho let. Ve svých řadách má nespočet vysoce kvalifikovaných řemeslníků a specialistů, kteří zajistí stavební práce v požadovaném rozsahu. Po dohodě společnost zajistí dílčí řemeslné práce, malé i velké rekonstrukce, stejně tak i kompletní výstavbu rodinného domu na klíč.

Výstavba rodinných domů na klíč

Usnadněte si cestu za bydlením v novém domě postaveném podle vašich představ. Stavební firma STETSYSHYN nabízí realizaci rodinných domů na klíč – od zhotovení základů přes realizaci střechy po vnitřní a dokončovací stavební práce. Klientům pomůže s návrhem a postaví dům přesně podle jejich představ. Výběr stavebních materiálů, dispozic i vnitřního vybavení je ve vašich rukou.

Zateplování budov a další stavební práce

Díky rozsáhlému týmu řemeslníků je zmiňovaná společnost schopna zajistit veškeré stavební práce. Zajišťuje například odborné zateplování fasád, a to s využitím polystyrenu, nebo minerální vaty. Provádí také kompletní rekonstrukce domů, bytů i komerčních a průmyslových prostorů.

Jaké další stavební práce vám společnost STETSYSHYN zajistí? Patří mezi ně například kompletní a rychlé pokládky zámkové dlažby na klíč nebo obkladačské práce v interiérech. Portfolio poskytovaných služeb zahrnuje také malířské práce. Po domluvě zajistí kompletní služby od malování až po bytový design a úpravy interiéru ve spolupráci s designéry. Zkušení pracovníci vám pomohou vytvořit takový interiér, ve kterém se vám bude dobře bydlet a který vám zajistí maximální komfort. V neposlední řadě se firma postará o sádrokartonářské práce či realizaci vnitřních štukových omítek o tloušťce 2 mm.