Studny Loutocký, s.r.o. – kopané studny

Rozhodli jste se pro vlastní kopanou studnu a přemýšlíte, na koho se obrátit? Rodinná firma Studny Loutocký s desetiletou tradicí se zabývá výkopem studní na Olomoucku, Přerovsku, Prostějovsku, Brněnsku a okolí. O bohatých zkušenostech svědčí skutečnost, že za dobu svého působení na trhu má za sebou firma více než stovky spokojených zákazníků. V kompletním servisu firmy je vyhledání vhodného místa pro kopanou studnu, zajištění kvalitního materiálu, odvoz vytěžené zeminy a vyřízení stavebního povolení i následné kolaudace.

Investice do vlastní kopané studny se vyplatí

Voda užitková nebo voda pitná, obě jsou neodmyslitelnou součástí každodenního života. Ať už potřebujete vodu na zalévání, pro zavlažovací systémy, do bazénu nebo pro domácnost, pokud chcete ušetřit, vlastní zdroj vody se jednoznačně vyplatí. Kopané studny můžete využít také k vytápění domácností pomocí tepelného čerpadla. Firma Studny Loutocký vlastní oprávnění k činnosti prováděné hornickým způsobem a k výkopu studní používá vlastní techniku, díky které může svým klientům nabídnout nejlepší ceny v Olomouckém kraji.

Už žádná přebytečná voda na zahradě, řešením je jímka

Zůstává na vašem pozemku přebytečná dešťová voda? Pokud není v dosahu kanalizace pro srážkovou vodu nebo její parametry nejsou dostatečné, je vsakovací jímka ideálním řešením. U firmy Studny Loutocký můžete vybírat z jímek plastových, betonových, vsakovacích či samonosných. V nabídce nechybí ani jímky odpadní a jímky na dešťovou vodu.

Kopané studny

Firma Hydro-geo sídlí v Krnově a pod vedením Ing. Petra Ulahela se specializuje na veškeré hydrogeologické práce, zejména pak na realizaci vrtaných studní. Věnuje se také projekční a poradenské činnosti. Pan Ing. Ulahel má v oboru hydrologie zkušenosti již od roku 1983, od roku 1991 pak provádí hydrogeologické práce na základě živnostenského oprávnění. Své služby zajišťuje především na území Moravskoslezského a Olomouckého kraje. Své služby rozšiřuje také o Ústeckoorlicko, dále na Polsko a Slovensko. Veškeré hydrogeologické práce Cílem firmy pana Ing. Petra Ulahela je poskytnout co největší nabídku služeb v oboru hydrogeologie. Postará se o realizace individuálních (RD, chaty) i hromadných (obce, města) zdrojů podzemní vody. Zpracuje ověření vydatnosti zdrojů podzemní vody čerpací zkouškou, připraví bilanční hodnocení, návrhy ochranného pásma, sledování kvality podzemní vody či vypracování pasportů stávajících zdrojů vodu. Dále navrhne možnosti likvidace dešťových a odpadních vod vsakováním. Součástí poskytovaných služeb firmy Hydro-geo je také odborné poradenství a konzultační činnost. Vrtané studny Jednou z hlavních oblastí činností firmy Hydro-geo Krnov je realizace vrtaných studen. V minulosti se již mnohokrát osvědčila součinnost hydrogeologa a vrtné osádky za účasti zákazníka v terénu. Během realizace vrtu má zákazník možnost být součástí řešení, aby se v problematice lépe orientoval. Firma se postará o vyhledání podzemní vody, ohlášení realizace průzkumného vrtu, samotnou realizaci vrtané studny, dále pak o začištění a související práce. Firma pracovává v souvislosti s vrtanými studnami také hydrogeologické zprávy, projektovou dokumentaci, provádí však také instalaci čerpadla ve spolupráci s dalšími firmami. Projekční činnost a další služby Mezi další hydrogeologické práce patří projektování a vyhotovení hydrogeologických posudků. Mimo to nabízí i pomoc při pořizování nových tepelných čerpadel, čištění studní, provádění čerpacích zkoušek a laboratorních analýz či vypracování vodohospodářských projektů.

Profesionální vrtání studní zajistí odborníci z firmy SATORKA-DRILL

Vondroušova 1207/52, 163 00 Praha - Řepy
+420 603 374 155
Pokud stavíte nebo rekonstruujete svůj dům a vždy jste toužili po kvalitním přírodním zdroji vody, určitě jste už dávno přemýšleli o vlastní studně. Sen se přitom snadno může stát skutečností. Stačí kontaktovat firmu SATORKA-DRILL a domluvit se s odborníky s více než dvacetiletou praxí v oboru. Rádi s vámi vyřeší veškeré náležitosti nutné pro přípravu a zhotovení nového vrtu a už brzy se budete moct radovat z nové studny. Kompletní nabídka služeb pro vrtání studní Ať už potřebujete vyvrtat novou studnu u domu či chalupy nebo vám naopak už nestačí ta stávající, neváhejte se obrátit na nás. Poskytujeme následující vrtné práce: vytýčení vrtu vrtání studní vystrojení studen rekonstrukce a čištění vrtaných i kopaných studní vrty pro tepelná čerpadla Poskytujeme také bezplatné poradenské služby v oblasti studnařství. Vysvětlíme vám, jaký typ vrtu a průměr bude potřeba zvolit. Také vám poskytneme informace o geologických podmínkách daných lokalit, aby vás nic nepřekvapilo. Vrtané studny od SATORKA-DRILL jsou zárukou kvality Často se nám při vyřizování zakázek stává, že musíme řešit nedokončenou práci našich předchůdců. Přecenili své síly, použili nesprávnou technologii a na nás je, abychom jejich škody napravili. V takových chvílích si zákazníci hned uvědomí, že když dva dělají to samé, není to vždy totéž. Při vrtání studní je třeba oslovit odborníky, kterými pracovníci naší firmy SATORKA- DRILL po více než dvaceti letech praxe zcela jistě jsou. Zákazník je pro nás vždy na prvním místě, s potěšením tak můžeme říci, že každé dílo, které jsme kdy zpracovávali, jsme také zdárně ukončili.  Realizujeme zakázky na vrtání studní v lokalitách Praha, Středočeský, Královéhradecký, Liberecký, Ústecký, Karlovarský, Plzeňský, Jihočeský, Pardubický kraj a Vysočina.
Společnost Vladimír Čubirka se už sedmadvacet let věnuje vrtným pracím, studnařství, montáži čerpadel a vrtům pro tepelná čerpadla. Technika, zkušenosti a profesionální přístup zajistí kvalitně odvedou práci také u vrtů pro základy domů. Studna zhotovená pracovníky Studnařství Vladimír Čubirka bude sloužit po několik dalších generací. Vrtaná studna poskytne přísun čerstvé vody přímo na pozemku Největší problémy může způsobit nevhodné podloží nebo příliš hluboká spodní voda, avšak společnost Vladimíra Čubirka si s nimi poradí. Pracovníci mají praktické zkušenosti s vrtáním v jakékoliv hornině, včetně problémových jílů, štěrků, bahna nebo písků. Ve většině případů se také musí navrtat i tvrdá skalnatá hornina, aby byla zajištěná dostatečná hloubka, díky které se vyhnete problémům s obecným trendem poklesu hladiny spodních vod. I při jejím snížení nehrozí vyschnutí studny. Studnařství Příbram nabízí také kvalitní přepažení celého vrtu Celý vrt se musí řádně izolovat, aby nedocházelo k zanášení studny nebo ke kontaminaci vody okolními horninami. Každá vrtaná studna je specifická díky odlišnému podloží, avšak záruku kvalitní vody přetavuje těsnící cementová zálivka okolo ocelové pažnice, která drží stěny vrtu. Tato ocelová konstrukce se upevní až v tzv. zdravé skalní hornině, která se nedrolí. Pro zlepšení kvality vody se dovnitř vkládá ještě plastová pažnice, která sahá až k hladině vody. Hloubka vrtané studny se vždy liší podle zjištěné hladiny spodní vody. Vrtané studny Příbram

Vrtané studny Prokš: nejsnadnější řešení přístupu zdroje vody

Šlikova 27/293, 160 00 Praha 6
+420 602 212 728
Společnost Vrtané studny Prokš vám jednoduše zařídí přístup k vodě. Studnařství se věnuje již 35 let, a tak mají za sebou tisíce realizací studní. Vývrt studny je nejsnadnější řešení přístupu ke zdroji vody.  Vývrt studny včetně dokumentace i čerpadla pro snadný provoz Vrtané studny Prokš nabízí kompletní servis pro váš přístup k vodě. Firma zařídí vše včetně projektové dokumentace, potřebných povolení k realizaci i hydrogeologický posudek. Hloubení studen je možné provézt i do hloubky přes 30 metrů, proveditelným maximem je 110 metrů hloubky. Vrtná technika nepotřebuje přímý přístup k místu, stroj umožňuje vrtání studny i přes plot. Stačí jeden den práce a studna je připravená k používání. Abyste nemuseli vodu ze studně čerpat jen ručně, dodá firma Prokš ponorné čerpadlo. Zkušení pracovníci vám pomůžou vybrat nejvhodnější ponorné čerpadlo pro studny a zajistí pečlivou montáž s připojením na vodovodní rozvody. Ponorné čerpadlo vám usnadní práci a zjednoduší přístup k vodě. Široký výběr čerpací techniky zaručí správné řešení pro vaši studnu. Ponorné čerpadlo pro studny zajistí bezproblémové zásobování vodou pro dům, chatu i komerční či průmyslový objekt. Tepelná čerpadla pro úsporné vytápění domu Sháníte úsporné řešení ohřevu vody? Tepelná čerpadla umožňují ekologické a zároveň ekonomické vytápění domu i ohřev vody. Firma Prokš vám jednoduše vyhloubí vrt pro čerpadlo a můžete začít šetřit. Spolehlivá poctivá práce odborníků vám zajistí bezchybný dlouholetý provoz s dostatkem tepla, navíc šetrný k životnímu prostředí.

Dřevěná pracovní deska má v moderní kuchyni své místo

Tak s tím souhlasím, za mě je dřevo jedno z nejlepších materiálu, které by měl člověk do své domácnosti volit,...

Jak na výběr oken

Za mě dobrých 5 typů pro někoho kdo se v oknech neorientuje. Ještě bych si dovolil podotknout, že bych si důkl...

Postavte si gabionový plot. Montáž zvládnete sami

Dobrý den,

tloušťka 30 cm by neměla být problém. Protože ale bude plot poměrně vysoký, měl byste použít st...

Krásná a funkční zároveň. Víme, jak si chytře zařídit koupelnu, kam se budete těšit

Ono v závěru je podle mého úplně jedno, jestli je koupelna malá, či velká. Zrovna tahle místnost by měla být h...

Vhodně zvolená podlaha vám zajistí úspory, bezpečí i pohodlí

Vhodně zvolená podlaha je za mě důležitá jak v domě, tak v bytě (v bytě především kvůli sousedům). I když za n...