Taneční studio Hany Flekrové a Tancklub Holice: výuka společenských i sportovních tanců

Taneční studio Hany Flekrové (TSHF) v Holicích nabízí kurzy sportovních i společenských tanců pro děti, mládež, dospělé i seniory. Zaměřuje se na vystupování na veřejnosti a na účast na soutěžích. K činnostem tanečního studia patří i Tancklub Holice, který sdružuje zájemce o tanec, připravuje je na soutěže a soutěže také pořádá. Studio Hany Flekrové vzniklo v roce 1992 jako přípravka klubu, ale také dětem a mládeži nabídlo nové taneční aktivity. Provozuji taneční studio s nabídkou kurzů sportovních a společenských tanců.Taneční kurzy pro děti, mládež,dospělé i seniory.

Taneční kurzy pod vedením zkušené lektorky

O provoz tanečního studia i klubu se stará Hana Flekrová, která získala odborné vzdělání na taneční konzervatoři. Jako lektorka je držitelkou certifikátu kvality Svazu učitelů tance ČR, v minulosti obdržela od města Holice za práci s dětmi a mládeží ocenění „Trenér roku“. Taneční studio Hany Flekrové úspěšně působí již od roku 1992. Už o dva roky později od svého vzniku uspořádalo první soukromé Velké taneční. Postupně se činnost TSHF rozrůstala až do současné podoby a stále se rozvíjí. Dnes má taneční studio přes 60 členů, kteří se tanci věnují v průběhu celého roku.

Taneční kurzy pro školy i veřejností

Taneční studio Hany Flekrové nabízí taneční kurzy pro všechny věkové kategorie. Spolupracuje se základními školami v Holicích a okolí, ale také s mateřskými školami. Činnost studia i Tancklubu Holice je podporována městem Holice i Pardubickým krajem. Ať už se chcete naučit nové společenské tance, ponořit se moderního sportovního tance, nebo byste lásku k tanci rádi předali svým dětem, využijte tanečních kurzů a dalších aktivit TSHF v Holicích.

Tancklub Holice

Tancklub Holice sdružuje děti, mládež i dospělé se zájmem o sportovní a společenský tanec. Připravuje páry na soutěže se zaměřením na latinskoamerické tance. Účastní se na mnoha sportovních, kulturních a společenských akcích. Tancklub Holice pořádá oblíbenou celostátní soutěž Holický kramflíček. Spolupracuje i s dalšími profesionálními tanečními lektory, například s Lenkou Andrýsovou z tanečního klubu Life Pardubice či s Michalem Mládkem z tanečního klubu Bonstep HK.

SK ZŠ Jeseniova: atletický klub se zaměřením na děti a mládež, Praha 3

Jeseniova 2400/96, 130 00 Praha 3
+420 607 853 603
Atletický klub SK ZŠ Jeseniova v městské části Praha 3 patří mezi vyhlášené sportovní kluby, které zajišťují kvalitní tréninky, závody i soustředění. Sportovní klub je rozdělen do tří věkových skupin na malou atletiku, velkou atletiku a oddíl. Sportovní třídy Základní školy Jeseniova jsou pak součástí Sportovního střediska, které při SK Jeseniova zřizuje Český atletický svaz. Český atletický svaz řadí tyto sportovní třídy mezi nejlepší v Praze i celé ČR. www.facebook.com/skjeseniova Činnost atletického klubu SK ZŠ Jeseniova Sportovní klub ZŠ Jeseniova se zaměřuje na rozvoj sportovních aktivit u dětí a mládeže. Členům a žákům zajišťuje kvalitní tréninky, závody, soustředění, nabízí i možnost pronájmu hřišť a tělocvičen pro sportovní aktivity. SK ZŠ Jeseniova má k dispozici atletické hřiště, tělocvičny, víceúčelová hřiště i plážový kurt. Věkové skupiny Sportovní klub Jeseniova Praha 3 je rozdělen do několika věkových skupin. Malá atletika pro děti od 5 do 11 let a zaměřuje se na všestranný rozvoj dětí. Sportovní aktivity zahrnují seznámení se základy atletických disciplín, míčové hry i gymnastiku. Věková skupina Velká atletika je pak určena dětem od 11 do 15 let. Je určena všem dětem, které navštěvují libovolnou základní školu či gymnázium a chtěly by se rozvíjet v oblasti atletiky. Děti absolvují první atletické závody, kromě veřejných závodů či pražských přeborů se účastní i městských přeborů a mohou dojít i na republikovou úroveň. Po domluvě je možný nábor nových členů i v průběhu roku. Sportovní třídy a atletický oddíl Při SK Jeseniova je zřízeno Sportovní středisko, jehož součástí jsou i sportovní třídy a atletický oddíl. Atletický oddíl je určen pro osoby starší 15 let a přivítá všechny, kteří chtějí pravidelně sportovat a trénovat třikrát týdně. V ZŠ Jeseniova jsou pak sportovní třídy určené pro fyzicky zdatné a talentované žáky. Škola nabízí kvalitní sportovní vybavení a klade důraz jak na rozvoj fyzických schopností, tak klasického vzdělávání a vědomostí. Atletický klub

Plavecká škola AAA Atlantik: kurzy plavání, Vysoké Mýto

Husova 117, 566 01 Vysoké Mýto
+420 776 255 955
Plavecká škola AAA Atlantik ve Vysokém Mýtě již od roku 1981 provozuje kurzy plavání pro děti a mládež. Přípravky organizuje v průběhu celého roku vždy v pondělí a ve středu od 15:30 do 16:30. Kurzy plavání jsou určeny především dětem, které trpí vadným držením těla či skoliózou, ale také všem, kteří se chtějí zdokonalit v plaveckých dovednostech. Kurzy plavání probíhají v prostorách krytého bazénu ve Vysokém Mýtě, který byl v posledních letech modernizován a odpovídá současným standardům. Kurzy plavání pro děti a mládež Plavecká škola AAA Atlantik Vysoké Mýto organizuje v průběhu celého roku kurzy plavání pro děti a mládež. V přípravce se děti naučí základy plaveckých způsobů, naučí se však také základní hygienické návyky. Kurzy plavání přináší i řadu dalších výhod, například otužování, zvýšení obranyschopnosti organismu, zlepšení fyzické kondice či zlepšení biologického růstu. Kurzy plavání jsou určeny pro děti, které trpí vadným držením těla nebo skoliózou. Navštěvují je však i děti, které si chtějí zlepšit fyzickou kondici, zdokonalit se v plaveckých dovednostech a být v kolektivu kamarádů. Kurzy plavání v nově zrekonstruovaném krytém bazénu Kurzy plavání organizované Plaveckou školou AAA Atlantik probíhají v krytém bazénu ve Vysokém Mýtě. Bazén má mnohaletou historii sahající až do 70. let minulého století. V roce 2017 proběhla komplexní rekonstrukce krytého bazénu, který tak v současné době odpovídá standardům a náročným požadavkům. Město Vysoké Mýto provedlo výměnu staré vany za novou nerezovou s unikátní švédskou technologií zdvihacího dna. Kromě bazénu prošly rekonstrukcí i saunové prostory, vstupní hala, šatny, sprchy a další prostory a zařízení. Kurzy plavání si děti a mládež v nově rekonstruovaných prostorách bazénu chválí. Plavání jako ideální sport pro děti i dospělé O kurzy plavání pořádané Plaveckou školou AAA Atlantik je velký zájem. Děti se zábavnou formou naučí základním plaveckým dovednostem a zlepší své fyzické schopnosti. Plavání je obecně považováno za jeden z nejzdravějších sportů vůbec. Pohyb ve vodním prostředí nadlehčuje páteř, a tak se doporučuje i dětem a dospělým, kteří trpí skoliózou či špatným držení těla. Navštivte krytý bazén ve Vysokém Mýtě a přesvědčte se sami.

Sportovní klub Jihlava: sdružení sportovních oddílů a provoz areálů

Okružní 4628/2, 586 01 Jihlava
+420 608 822 400
Sportovní klub Jihlava je spolek, který v současné době sdružuje 21 neprofesionálních sportovních oddílů. Má více než 1500 členů, a patří tak mezi největší sportovní spolky v Jihlavě. Existuje již od roku 1910. Kromě samotného sdružování sportovních oddílů se zaměřuje na provoz sportovních areálů a hal. Ty jsou využívány především členy klubu, k dispozici jsou však i široké sportovní veřejnosti. Sdružení sportovních oddílů v Jihlavě Mezi členy Sportovního klubu Jihlava patří řada oddílů, které se zaměřují na nejrůznější sporty. Zmiňme například atletiku, box, moderní gymnastiku, judo, lyžování, sportovní tanec, volejbal, MMA, stolní tenis a mnohé další.  Sportovní klub usiluje o to, aby všechny oddíly měly kvalitní zázemí pro rozvoj svých sportovních aktivit a podporuje je různými způsoby. Provoz sportovních areálů Jednou z hlavních činností SK Jihlava patří provoz sportovních areálů. Ty jsou využívány převážně samotnými členy klubu, ve volných hodinách pak slouží široké veřejnosti. Sportovní areály a haly jsou moderně vybavené a upravené tak, aby odpovídaly současným požadavkům a umožnily kvalitní rozvoj v jednotlivých sportovních disciplínách. SK Jihlava provozuje sportovní halu na Okružní ulici, dále areál házené, hokejbalu a stolního tenisu na ulici Plukovníka Švece, areál volejbalu na ulici Úprkova a Lyžařský areál Čeřínek. Klub vlastní také budovu loděnice U Českého mlýna. Reklamní plochy i pronájem sportovišť Sportovní klub Jihlava vlastní velkoplošné reklamní plochy a nabízí je k pronájmu. K reklamě můžete využít také plakátovací plochy. SK Jihlava se zaměřuje i na pronájem sportovišť, v neposlední řadě pronajímá haly pro pořádání kulturních akcí. Sportovní zázemí se nachází v těsné blízkosti ubytovacího a stravovacího zázemí a je ideálním místem pro přípravu na novou sportovní sezónu. Proto je Sportovní klub Jihlava významným partnerem při organizaci celé řady teambuildingových akcí a sportovních soustředění.

STK Praha: sportovní taneční klub a taneční škola

Na Střelnici 1/554, 186 00 Praha
+420 602 387 109
Pokud patříte mezi milovníky tance, jistě znáte taneční klub STK Praha, ve kterém začínali mnozí uznávaní tanečníci a trenéři. Taneční klub byl založen již v roce 1928. Členové klubu STK Praha mohou trénovat každý den od pondělka do neděle, a to včetně prázdnin a svátků. Nedílnou součásti klubu je také taneční škola Blackpool, která sídlí v budově Casablanca na adrese Vinohradská 184. Výuka tance pod vedením zkušených trenérů Taneční klub STK Praha pořádá vedené tréninky, které probíhají každý den kromě víkendů. Klub je určen pro soutěžní i nesoutěžní páry a juniory. Taneční klub je otevřen pro tanečníky všech věkových kategorií. Narazíte zde na taneční páry z řad dětí, juniorů, mládežníků, dospělých i seniorů. O výuku tance se starají zkušení trenéři a tanečníci s mnohaletou praxí a úspěchy. Patří mezi ně Jiří Pixa, Marek Dědík, Jan Voborský, Libuše Chytková, Zdeněk Rezler, Jiří Ševčík či Miloš Tancibudek. Taneční vystoupení pro kulturní i firemní akce Chtěli byste oživit plánovanou firemní nebo kulturní akci? Obraťte se na taneční klub STK Praha, který se postará o zajištění bohatého tanečního programu. Taneční škola představí na vaší akci standardní tance, latinsko-americké tance, dětské taneční předtančení i salsu. Navštivte kurzy taneční školy Nedílnou součástí činnosti STK Praha jsou kurzy tance pro širokou veřejnost. Taneční škola je určená pro děti i dospělé, a to jak pro úplné začátečníky, tak pro pokročilé. S tanečním klubem STK Praha spolupracuje také taneční škola Blackpool pod vedením Jiřího Pixy. Výuka probíhá v budově Casablanca. Taneční škola pořádá kurzy pro mládež (14 až 17 let), solo dance kurzy, lekce latinsko-amerických tanců pro začátečníky i pokročilejší, stejně tak i přípravku pro děti od tří let.

Dřevěná pracovní deska má v moderní kuchyni své místo

Tak s tím souhlasím, za mě je dřevo jedno z nejlepších materiálu, které by měl člověk do své domácnosti volit,...

Jak na výběr oken

Za mě dobrých 5 typů pro někoho kdo se v oknech neorientuje. Ještě bych si dovolil podotknout, že bych si důkl...

Postavte si gabionový plot. Montáž zvládnete sami

Dobrý den,

tloušťka 30 cm by neměla být problém. Protože ale bude plot poměrně vysoký, měl byste použít st...

Krásná a funkční zároveň. Víme, jak si chytře zařídit koupelnu, kam se budete těšit

Ono v závěru je podle mého úplně jedno, jestli je koupelna malá, či velká. Zrovna tahle místnost by měla být h...

Vhodně zvolená podlaha vám zajistí úspory, bezpečí i pohodlí

Vhodně zvolená podlaha je za mě důležitá jak v domě, tak v bytě (v bytě především kvůli sousedům). I když za n...