Tesařství Skřivánek pod vedením Leoše Skřivánka má v oboru tesařských, pokrývačských a klempířských prací přes 25 let zkušeností. Dlouhodobě spolupracuje s řadou prověřených firem i dodavatelů stavebního materiálu. Po domluvě se zákazníkem se postará o kompletní realizaci nové střechy, stejně tak o rekonstrukci nebo provedení dílčích prací.

Realizace střech i rekonstrukce

Plánujete rekonstrukce stávající střechy, nebo se poohlížíte po firmě, která zajistí její kompletní výstavbu? Obraťte se na společnost Tesařství Skřivánek, která vám pomůže s výběrem vhodného typu střešní krytiny a provede veškeré požadované práce rychle a precizně. Tesařství Skřivánek má bohaté zkušenosti s výstavbou různých typů střech – šikmých i rovných. Za dobu působení na trhu si firma vyzkoušela práci s mnoha materiály, a tak své rady a zkušenosti předává svým zákazníkům v rámci odborných konzultací a poradenské činnosti.

Veškeré tesařské, pokrývačské i klempířské práce

Firma Leoše Skřivánka zajistí jakékoliv práce související s tesařským, pokrývačským nebo klempířským řemeslem. Kromě střech se zkušení tesaři postarají o zhotovení krovů, pergol, altánů, přístřešku nebo garážových stání. Společnost se sídlem ve Zlíně vám v případě zájmu zajistí i výstavbu dřevostavby. Postará se také o zhotovení dřevěných obkladů, které podtrhnou vzhled vašeho interiérového nebo exteriérového prostoru.

Pokrývači pracují s různými materiály, a tak v případě zájmu zajistí pokládku betonových, pálených i živičných krytin. Součástí služeb je i montáž střešních oken, výlezů nebo světlovodů. Klempíři pak zhotoví jakékoliv plechové krytiny a namontují i okapové systémy či oplechování komínů, atik, zdí, úžlabí nebo soklů.