Věnujte se naplno oboru svého podnikání a účetnictví svěřte zkušené účetní, která se postará o vše potřebné. Účetní služby na území České Lípy a širokého okolí zajišťuje profesionální účetní Milada Trochtová. Klade důraz na vstřícný přístup, bezproblémovou komunikaci a zapracování všech požadavků ze strany zákazníka. Ať už patříte mezi živnostníky, malé či větší firmy nebo začínající podnikatele, obraťte se na paní Trochtovou.

Vedení účetnictví i daňové evidence

Pomocnou ruku zkušené účetní oceníte v případě, ať už vedete tzv. podvojné účetnictví, nebo zpracováváte daňovou evidenci. Milada Trochtová využívá při práci profesionální účetní software, který zajistí správnost a přehlednost výstupů. Získáte tak dokonalý přehled nad svými příjmy i výdaji a vyhnete se případným problémům při komunikaci s úřady. Milada Trochtová zajistí také rekonstrukci vašeho stávajícího účetnictví, provede revizi a vyřeší případné nesrovnalosti.

Mzdové účetnictví, daňová přiznání a další služby

Kromě samotného vedení účetnictví či daňové evidence nabízí Milada Trochtová řadu dalších služeb. Postará se o zpracování mzdového účetnictví, které je důležité pro všechny firmy se zaměstnanci. Má také bohaté zkušenosti s přípravou všech typů daňových přiznání. V případě zájmu se postará o komunikaci s úřady a dalšími subjekty.

Konzultace v oblasti účetnictví

Nevíte si se svým účetnictvím rady a hledáte odborníka, který vám na vaše dotazy erudovaně odpoví? Paní Milada Trochtová pracuje jako účetní mnoho let a své znalosti a zkušenosti předává klientům v rámci konzultační a poradenské činnosti. Pravidelně sleduje legislativní změny a úpravy zákonů, na které své klienty upozorní s dostatečným předstihem.

Pokud využijete odborné účetní služby. Budete mít jistotu, že veškeré formální náležitosti máte v pořádku. Starosti s daněmi, mzdami a dalšími agendami se vás už nebudou týkat.