UNISORT s.r.o.: garáže, bazény, jímky, ploty, pergoly, dlažby, opravy fasád a zateplování domů

Společnost UNISORT s.r.o. s provozovnou u Poříčí nad Sázavou se zabývá prováděním stavebních prací a prodejem výrobků pro dům a zahradu. Své služby nabízí především klientům ze Středočeského kraje a z Prahy. V případě zájmu se postará o dodávku a kompletní realizaci garáží, přístřešků, bazénů, septiků, jímek, plotových systémů, pokládku dlažby, dřevěné terasy či kanalizace. Provádí také různé stavební práce, zateplování domů a opravy fasád. Zkušenosti má i s přestavbou bytových jader a opravami interiérů. Společnost UNISORT získala svou oblibu především pro rozsáhlý výběr produktů ověřené kvality za výhodnou cenu.

Hospodaření s vodou a prodej bazénů

Chystáte se realizovat moderní a účinný systém pro hospodaření s vodou? Ať už chcete pořídit pouze kvalitní výrobky nebo hledáte kompletní řešení včetně realizace, UNISORT s.r.o. vám vyjde vstříc. Společnost zajišťuje prodej jímek, septiků, nádrží a žump, prodává čistírny odpadních vod, čerpací techniku (čerpadla i vodárny) a filtrační systémy různého typu. Veškerý prodávaný sortiment je nabízen včetně souvisejících prací.

Uvažujete o stavbě bazénu?? Po konzultaci je společnost schopna zajistit nejen prodej bazénu, ale především jeho kompletní realizaci od výkopu po okolní úpravy. V případě potřeby provede zemní a výkopové práce a postará se o realizaci kanalizačních a vodovodních přípojek. O služby společnosti mají zájem klienti z Poříčí nad Sázavou, Prahy a mnoha měst a obcí ve Středočeském kraji.

Garáže, ploty, dlažby a obklady

Společnost UNISORT s.r.o. usiluje o poskytování co možná nejširšího výběru produktů pro dům a zahradu a nabízí tak i dodávku a montáž garáží (panelových, skeletových nebo ocelových), přístřešků, pergol, plotů a vrat. Veškerý nabízený sortiment je společnost schopna dodat formou dodávky na klíč.

V neposlední řadě se postará o dodávku a montáž dlažeb a obkladů. Díky týmu zkušených řemeslníků zajistí i kompletní stavební či údržbářské práce v Praze a širokém okolí. Velká část nabízeného sortimentu je k zakoupení v internetovém obchodu společnosti.

Markéta Pilná: PLACHTÁRNA HOSTIVICE

Jana Nepomuckého 92, areál strojíren, 252 19 Chrášťany, Praha-západ
+420 220 981 091
  Potřebujete vyrobit krycí plachty na bazén, přístřešky nebo jiné druhy plachet a máte specifické požadavky? PLACHTÁRNA HOSTIVICE se zaměřuje na zakázkovou výrobu plachet z kvalitních voděodolných materiálů. Stačí firmě zadat rozměry, tvar nebo barvu a v krátkém časovém horizontu vám vyrobí plachty na zakázku. Firma sídlí v obci Hostivice (Praha-západ) v areálu PREX.

Plachtárna Hostivice - zakázková výroba plachet

Čsl. armády 16, 253 01 Hostivice
+420 220 981 091
Plachtárna - zakázková výroba plachet Plachtárna v Hostivicích již řadu let nabízí zakázkovou výrobu plachet na lodě, přívěsné vozíky i bazény nebo pergoly. Společnost vám do několika dní vyrobí plachtu podle vašich představ z kvalitních materiálů. Spolehnout se můžete na vstřícnost, individuální přístup i precizně odvedenou práci. bazény • lodě a jachty • pergoly • vozíky • stany • slunečníky

Indukce, sklokeramická deska nebo plynový sporák? Otáčejte se v kuchyni kolem správné varné desky

od té doby co valím na indukci nepoužívám už ani třeba rychlovarnou konvici, indukce je jeden z těch lepších "...

Nadzemní, nebo zapuštěný bazén?

Chceme si pořídit zapuštěný plastový bazén. Máme si rovnou pořídit i zastřešení nebo nevadí, když ho o nějaký ...

Indukce, sklokeramická deska nebo plynový sporák? Otáčejte se v kuchyni kolem správné varné desky

Zdravím, děkuji moc za článek, nedávno jsme tohle přesně s ženou řešili, co vybrat, ona chtěla indukci a já js...

Zahradní krb pro malou zahradu – jak na to?

Dobrý den, při stavbě krbu lze použít různé materiály, od betonu přes přírodní kámen až po kov či litinu. Více...

Zahradní krb pro malou zahradu – jak na to?

A nevíte jaký je dobrý materiál na krb? Protože si hodlám postavit krb sám.