UVR Mníšek pod Brdy a.s.: provoz technologické parku i školicího střediska

Akciová společnost UVR Mníšek pod Brdy zajišťuje pronájem skladů, pronájem výrobních prostor, kanceláří a jiných nebytových prostorů. Je vlastníkem technologického parku v Mníšku pod Brdy, ve kterém jsou provozovány objekty a technologické zařízení různého charakteru. Součástí areálu jsou provozní objekty i administrativní budovy. UVR Mníšek pod Brdy se nachází jen 25 km od Prahy v bezprostřední blízkosti rychlostní komunikace R4 Praha – Příbram.

Pronájem nebytových prostor

Jednou z hlavních oblastí činnosti UVR Mníšek pod Brdy je pronájem nebytových prostor. Společnost nabízí pronájem skladů, pronájem kanceláří, pronájem výrobních prostor a dalších objektů různého zaměření. Součástí technologického parku je řada podpůrných služeb, od distribuce energií a médií přes zajištění ostrahy objektů, úklidových služeb a údržby po odvoz a odstranění odpadů.

Skvělé zázemí nejen pro technologické společnosti

Vědeckotechnický park v Mníšku pod Brdy nabízí zázemí významným partnerům, kteří se mohou zapojit do výzkumných a vývojových aktivit. Společnost tak nabízí mnohem víc než pronájem skladu, pronájem kanceláří a výrobních prostor. Nabízí příležitost podílet se na spolupráci s vysokými školami a dalšími institucemi nejen z České republiky, ale i zahraničí.

Důraz na rozvoj a investice

Společnost UVR Mníšek pod Brdy klade důraz na rozšiřování oblastí poskytovaných služeb. V areálu společnosti dochází k dalším investičním činnostem. Technologický park zaujme uspořádání svých objektů z hlediska administrativně-provozní kapacity. Investice jsou zastřešeny samostatnými projekty, které jsou financovány buď z vlastních zdrojů nebo z evropských dotací.

Pro obory svých činností vlastní UVR Mníšek pod Brdy veškerá příslušná oprávnění a povolení. Vedle právně závazných požadavků staví i na základech standardů z oblasti systémů managementu.

Lesprodukt s.r.o.: lesní hospodářství a těžba dřeva, Kamenice nad Lipou

Antonka 37, 394 70 Kamenice nad Lipou
+420 606 607 345
Společnost Lesprodukt s.r.o. se v oblasti lesnictví pohybuje řadu let a má s ní bohaté zkušenosti. Proto v rámci svých služeb předává nabyté znalosti vlastníkům lesů a dalším klientům. Provádí pěstební práce, těžbu dřeva i kompletní činnost odborného lesního hospodáře. Firma působí na území Kamenice nad Lipou a v širším okolí – Pelhřimově, Jindřichově Hradci a dalších místech v Jihočeském kraji. Pěstební práce a lesní hospodářství Chcete, aby bylo o váš les dobře postaráno? Přizvěte si na pomoc zkušeného odborného lesního hospodáře, který se o vše postará. Firma disponuje řadou zaměstnanců, kteří se specializují na různé oblasti lesnictví. Součástí služeb je pěstební práce, díky které bude les vždy v dobré kondici a bude připraven pro další těžbu za desítky let. Těžba dřeva i obchodní činnost Společnost Lesprodukt s.r.o. je od roku 2005 držitelem certifikátu CFCS 1004 – 1:2005 v oblasti nákupu a prodeje dřevních surovin, těžby, přibližování a manipulace se dřevem. Firma připraví plánovanou těžbu, která má na dřevní porost příznivý vliv. Prořezávání mladých stromů a kácením starých porostů například přináší více prostoru pro mladší stromy, které jej ke kvalitnímu růstu potřebují. Kromě těžby s využitím těžké techniky se postará také o obchodní činnost. Poradenská činnost Kromě samotné pěstební činnosti a těžby dřeva se společnost Lesprodukt s.r.o. zabývá poradenskou činností. Tu zajišťuje nejčastěji soukromým vlastníkům lesa, ale také obcím. Pomůže například při získávání dotací na hospodaření v lese. Kontaktujte firmu telefonicky nebo na uvedeném emailu a domluvte se na konkrétní formě spolupráce. Lesprodukt se o vaše lesní hospodářství postará a v případě zájmu zajistí i certifikovanou těžbu dřeva.
Společnost Lesy města Brna má za úkol spravovat a rozvíjet majetek pro Brno. Podniká s ním a plní veřejně prospěšné služby. Úkolem společnosti je udržovat a zlepšovat stav městských lesů a zajistit rozvoj obnovitelných produktů lesa. Lesy města Brna nabízí prodej dřeva a jeho výkup, dále prodávají sazenice i lesní okrasné dřeviny. Součástí poskytovaných služeb je zajištění autodopravy (dlouhého dříví a kontejnerů). Nadto poskytuje pronájem společenských prostor a objektů s možností ubytování. Výkup a prodej dřeva – palivové dřevo a řezivo Lesy města Brna obchodují se dřevem. Zaměřují se na výkup a prodej dřeva, prodávají palivové dříví (kuláče a štípaná polínka), ale také řezivo. K sehnání jsou prkna, latě, hranoly, frézované palisády i zahradní nábytek. Lesy města Brna vykupují veškeré jehličnaté surové kmeny a tyče, které jsou vhodné pro následnou manipulaci a výrobu. Autodoprava i prodej sazenic Společnost zajišťuje také služby v oblasti autodopravy. Středisko disponuje moderním strojním vybavením a využívá eventuální volné kapacity strojů. Zájemcům nabídne nákladní autodopravu, služby a práce traktorem, štěpkování těžebního odpadu nebo vyvážení klestu. Dále prodává sazenice, lesní okrasné dřeviny a štěpku. Prodej dřeva tak rozhodně není jedinou oblastí zájmu společnosti. Pod Lesy města Brna spadá také pila Bystrc, dřevo Rájec nebo lesní školky. Pronájem společenských prostor a příprava naučných stezek Lesy města Brna mají k dispozici také řadu veřejných objektů a společenských prostor, které nabízí k pronájmu. V současné době pronajímají 5 objektů, a to chatu Babí lom, domy na stromech Babí lom, U Jezevce, Sojčí hnízdo a hájenku Deblín. Brno a přilehlé okolí se pyšní řadou lesů. Společnost se podílí na přípravě a údržbě naučných stezek, které jsou určené široké veřejnosti. Díky tomu je město Brno krásnějším a přívětivějším městem, které o svou okolní přírodu dbá.

Frol, a.s.: pronájem skladovacích a kancelářských prostor i výrobních hal, Olomouc

K Mrazírnám 1303/16, 779 00 Olomouc-Hodolany
+420 777 661 652
Akciová společnost Frol, a.s. se specializuje na pronájem skladovacích, výrobních, dílenských a kancelářských prostor. Areál provozovny se nachází na okraji města Olomouc v průmyslové zóně. Ta je situována jihovýchodně od centra a je napojena na komunikaci, která je přípojkou na dálnici směrem na Brno a Ostravu. Společnost nabízí pronájem prostor včetně logistických služeb. Veškeré prostory upraví podle přání a požadavků zájemců. Pronájem skladů a dílenských prostor Hledáte v Olomouci nebo přilehlém okolí kvalitní skladovací prostory? Společnost Frol nabízí možnost uskladnění různého sortimentu v suchém režimu, ale také v režimu chladírenském či mrazírenském. Skladovací prostory jsou dobře přístupné kamiony a jsou vybaveny i manipulačními rampami. Pronájem skladů je nabízen i s možností manipulace, evidence a rozchytávání zboží.  Další oblastí činnosti je pronájem dílenských prostor. Ty jsou temperované s betonovou podlahou. Zájemci si mohou pronajmou i šatny, které jsou propojené se sociálním zařízením. Samozřejmostí je bezproblémové parkování vozidel a výhodný přístup pro kamionovou dopravu. Pronájem výrobních prostor Služby společnosti Frol ocení také ti, kteří mají zájem o pronájem výrobních prostor. K dispozici je výrobní hala, balírna, suchý sklad a další prostory. Výrobní prostory k pronájmu mají hygienické obklady stěn z PUR stěny, hladké podlahy, dlažbu i připojení elektrické energie a vody. Pronájem kanceláří Potřebujete kromě výrobních či skladovacích prostor pronajmout i kanceláře? Firma má v nabídce kanceláře o ploše od 13 do 29 m2. Některé jsou vybaveny nábytkem, jiné jsou bez nábytku. V případě zájmu si můžete pronajmout i komplex kanceláří, které jsou vzájemně propojené a mají i samostatnou kuchyňku. Pronájem kanceláří

J. N. Nova – spol. s r.o.: kompletní správa nemovitostí Praha 7

Dukelských hrdinů 471/29, 170 00 Praha 7
+420 220 801 923
Společnost J. N. Nova se od roku 1992 zaměřuje na služby v oblasti správy nemovitostí a realit. V současné době spravuje přes 7 tisíc bytových a nebytových jednotek po celé Praze. K tomuto účelu firma zřídila dvě provozovny. Od roku 2003 zajišťuje také celkové opravy panelových domů za finanční podpory nevratných dotací od státu. Nabízí také vedení účetnictví a řadu dalších nadstandardních služeb. Správa nemovitostí Praha Hlavní oblastí zaměření společnosti J. N. Nova je správa nemovitostí. Tu poskytuje pro společenství vlastníků, bytová družstva, fyzické osoby i právnické osoby. Postará se o kompletní správu a provoz kotelen, výtahů, strojoven VZT a dalších specifických prostorů. Cílem společnosti je nabídnout co nejkomplexnější služby v oblasti správy nemovitostí. Firma se proto postará o veškeré provozní, stavebně-technické, ekonomické i právní činnosti. Zajistí vše od vedení technické evidence domu přes úklidy společných prostor po vedení účetnictví či uzavírání smluv. Poskytuje také řadu nadstandardních služeb, například převedení z BD na SVJ, zpracování daňových přiznání, pasportizace bytů apod. Služby v oblasti realit Kromě správy nemovitostí se společnost J. N. Nova zaměřuje i na oblast realit. Svým klientům zprostředkuje prodej bytů, rodinných domů, chat, pozemků a dalších nemovitostí. Nabízí i zprostředkování pronájmu a dalších souvisejících služeb v oblasti realit. Regenerace panelových domů Jednou z oblastí zájmu společnosti je i regenerace panelových domů. Firma zajistí výměny a opravy střech, oken a balkonů, sanaci prvků obvodového pláště, výměny vstupních portálů, zateplování a další související služby. Opravy panelových domů realizuje za finanční podpory státu.

Jaké zvolit vnitřní osvětlení na večer a dobu před usínáním

Já jsem strašně dlouhou dobu neměl vůbec pojem o tom, že na mě může mít vliv to jaké osvětlení mám doma, ani m...

Jak pěstovat a množit stévii, známou náhražku cukru

Stejné využití má také malina sladkolistá (Rubus suavissimus) která je navíc oproti stévii mrazuvzdorná. Podle...

VIDEO NÁVOD: Jak opravit protékající závěsný záchod

Děkujeme za doplnění a praktický tip. Ano, odpojení je dobrým řešením, pokud hadička přišla po letech o svou e...

Krásná a funkční zároveň. Víme, jak si chytře zařídit koupelnu, kam se budete těšit

Ono v závěru je podle mého úplně jedno, jestli je koupelna malá, či velká. Zrovna tahle místnost by měla být h...

Vhodně zvolená podlaha vám zajistí úspory, bezpečí i pohodlí

Vhodně zvolená podlaha je za mě důležitá jak v domě, tak v bytě (v bytě především kvůli sousedům). I když za n...