Václav Bay: oprava a údržba výpočetní techniky, Plzeň

Firma Václava Baye se sídlem v Plzni se dlouhodobě zaměřuje na opravy výpočetní techniky – notebooků, stolních počítačů, tabletů i mobilních telefonů všech značek. Své služby poskytuje zákazníkům z řad koncových uživatelů i firem. Externím zákazníkům zajišťuje i opravy LCD u CNC strojů, napájecích zdrojů a další techniky na poptávku.

Opravy a služby v oblasti IT

Přestal vám fungovat počítač, notebook nebo telefon a potřebujete zajistit opravu v co nejkratším termínu? Pak se obraťte na Václava Baye, který se opravami výpočetní techniky zabývá mnoho let. Má bohaté zkušenosti s výměnami displejů, pevných disků, základních desek a dalších komponentů. Zákazníkům zajistí také zálohování či záchranu dat nebo instalaci nových operačních systémů. Provádí pozáruční opravy zařízení všech značek a nabízí i servis a údržbu projektorů a další výpočetní techniky. Obracejte se na firmu se svými specifickými požadavky – navrhne vhodné řešení a zajistí opravu v co nejkratším možném termínu.

Servis výpočetní techniky pro firmy

Václav Bay poskytuje své služby také zákazníkům z řad firem. Provádí servis displejů kontrolérů nebo řídicích jednotek průmyslových strojů a CNC. Má bohaté zkušenosti se servisem profesionálních monitorů určených pro využití v lékařském prostředí. Zajistí výměny dotykových vrstev, opravy podsvícení displejů, náhrady CRT obrazovek za LCD a další práce. Firma je také dodavatelem LCD displejů pro průmyslové stroje a zařízení.

Firma Trafag, spol. s r.o. se věnuje vývoji a výrobě přístrojů a senzorů pro měření a regulaci tlaku, teploty i hustoty plynů. Hlavní sídlo firmy se nachází ve švýcarském Bubikonu poblíž Curychu, firma je však aktivní ve více než 30 zemích celého světa. Společnost vyrábí nejpřesnější a nejmodernější přístroje pro měření a regulaci, a to jak mechanické, tak elektronické. Regulace a měření tlaku, teploty a hustoty plynů Senzory a přístroje společnosti Trafag jsou po celém světě považovány za jedny z nejlepších. Firma se zaměřuje na vývoj přesných mechanických a elektrických přístrojů určených pro regulaci a měření tlaku, teploty a hustoty plynů. Společnost chápe potřeby a nároky svých klientů, které převádí do svých produktů. Ty se osvědčují i při dlouhodobém nasazení. Standardní výrobky i řešení na míru Společnost Trafag nabízí rozsáhlou paletu standardních produktů určených pro široké využití. Splňuje nejnáročnější požadavky z hlediska trvanlivosti, přesnosti i nároků na provozní prostředí. V případě potřeby individuálnějšího přístupu je firma schopna standardní výrobky modifikovat a upravit je podle přání a požadavků zákazníka. Společně s klienty se podílí také na vývoji speciálních OEM řešení v oblasti regulace a měření teploty a tlaku. Oblasti využití přístrojů a senzorů Přístroje a senzory pro regulaci teploty a tlaku a jejich měření se používají v mnoha odvětvích. Velmi často se využívají v odvětví stavebnictví lodí, nezbytné jsou také v oblasti hydrauliky. Firma Trafag vyvíjí tlakové vysílače a spínače i termostaty pro hydrauliku. Senzory a přístroje pro měření a regulaci naleznete také v železničním průmyslu, při výrobě velkých motorů, v oblastech s potenciálním nebezpečím nebo při úpravě vody. Díky celosvětovému zastoupení se přístroje a zařízení hojně uplatňují a díky přesnosti i trvanlivosti dosahují velkých úspěchů.
Společnost SKYBERGTECH patří mezi evropské lídry na poli sériové i zakázkové výroby elektronických zařízení. Díky více než 20letým zkušenostem ve vývoji a výzkumu v oblasti elektromagnetismu a dalších odvětvích fyziky dokáže firma navrhovat výkonné a prezicně zpracované výrobky. Firma vyrábí například transformátory, přepěťové ochrany, sinusové filtry, tlumivky a další prvky výkonové elektrotechniky.  Výzkum, vývoj a výroba elektrotechnických přístrojů Společnost SKYBERGTECH s.r.o. vyrábí transformátory, přepěťové ochrany, sinusové filtry a jiné produkty na ploše 4 500 m2. Díky velké rozloze je měsíční výrobní kapacita až 5 tisíc produktů. Proto je společnost schopna vyhovět i náročným požadavkům a vytvořit unikátní řešení s přísnými kritérii výroby. Výkonová elektrotechnika je navržena na zakázku podle konkrétních požadavků klienta. Přepěťová ochrana, transformátory, sinusové filtry a další produkty jsou zde nejen vyráběny, ale také vyvíjeny. Společnost se zaměřuje i na výzkum, projektování a odborné poradenství.  Transformátory, přepěťová ochrana, sinusové filtry a další Činnost společnosti se soustředí na sériovou i zakázkovou výrobu a na služby v oblasti EMC a EMF. Poskytuje poradenství pro jaderné, solární, větrné i hydro elektrárny, dále pro oblast průmyslu či letectví. Vyrábí a vyvíjí transformátory, přepěťové ochrany, sinusové filtry, odrušovací filtry, tlumivky, dále měniče nebo tempest filtry. Zabývá se také výrobou nabíjecích stanic pro elektromobily, autobusy i nákladní vozidla. Vyrábí speciální produkty pro použití ve strategických aplikacích Armády ČR a dalších bezpečnostních složek.  Specializovaná oddělení pro vývoj i výzkum Společnost SKYBERGTECH je rozdělena do několika specializovaných oddělení. Zde pracují odborníci jak samostatně, tak společně. Firma se zaměřuje i na výzkum paranormálních jevů. Díky svému rozdělení pohotově reaguje na specifická přání klientů a rychle a efektivně vyřeší i ta nejnáročnější zadání.
Potřebujete náhradní díly pro elektrospotřebiče? Ať už patříte mezi opraváře, nebo koncové klienty, obraťte se na firmu Nadeta pod vedením Zdeňka Prášila. Společnost se specializuje na maloobchodní i velkoobchodní prodej náhradních dílů elektrospotřebičů českých i zahraničních značek. Kromě kamenné prodejny v obci Kosice (okr. Chlumec nad Cidlinou) provozuje také internetový obchod. Dodává náhradní díly pro vysavače, žehličky, roboty, šlehače a další elektrospotřebiče. Náhradní díly Eta, Mora, Gorenje a jiné značky Firma Nadeta se pyšní rozsáhlou nabídkou náhradních dílů pro spotřebiče mnoha českých i zahraničních značek. Dodává například díly na sporáky Mora, Gorenje, Amica, Bravo či Gas. Od počátku svého působení se specializuje na náhradní díly pro všechny spotřebiče od českého výrobce Eta. Ať už potřebujete opravit vařič, žehličku, nebo mixér, díky kompletní nabídce dílů to zvládnete za zlomek ceny nového kusu. Firma spolupracuje jak s koncovými klienty, tak opraváři a servisy. Pro stálé zákazníky a velkoodběratele poskytuje množstevní slevy. Široká nabídka topných těles pro elektrispotřebiče Firma se specializuje na dodávku topných těles pro elektrospotřebiče od různých výrobců. K dispozici je mnoho druhů topných těles do ohřívačů Tatramat, General, Dražice a dalších. Do bojlerů dodává topná tělesa, ale i jiné náhradní díly – termostaty, těsnění či jímky. Pestrou nabídku doplňují také topná tělesa pro pračky, myčky, kamna nebo rychlovarné konvice. Topná tělesa dodá na míru podle požadavků zákazníka, stačí poslat nákres a firma se postará o výrobu. Díky tomu je společnost Nadeta schopna dodat i taková topná tělesa, která se už dávno nevyrábí. Náhradní díly pro domácí spotřebiče i dílenské nářadí Obchod dodá náhradní díly pro domácí spotřebiče, ale i dílenské nářadí. Do sortimentu tak firma zařadila i uhlíky do vrtaček, úhlových brusek, okružních pil či rozbrušovaček. Uhlíkové kartáče dodává na výrobky mnoha světových značek, od Bosch po Narex.  Internetový prodej

Aleš Kadeřábek – ALLCOPY: prodej a servis kancelářské techniky, Poříčany

Poříčany 377, 289 14 Poříčany
+420 603 335 950
Potřebujete do své firmy, kanceláře či domácnosti pořídit kvalitní tiskárny a další kancelářskou techniku, na kterou bude spolehnutí? Obraťte se na firmu ALLCOPY Aleše Kadeřábka, která se zabývá prodejem a servisem kancelářské techniky různých značek. Sídlí v obci Poříčany a své služby poskytuje v okrese Kolín i v přilehlém okolí. Prodej kancelářské techniky Firma Aleše Kadeřábka v Poříčanech (okr. Kolín) se specializuje na prodej kancelářské techniky různých značek. V nabídce naleznete tiskárny, kopírovací stroje, stolní telefony, skartovací stroje a další příslušenství. Firma se v oblasti prodeje kancelářské techniky pohybuje již řadu let a má v oboru bohaté zkušenosti. Pomůže vám s výběrem nové tiskárny, doporučí nejvhodnější typ s ohledem na vaše požadavky a přání. Firma prodává profesionální kancelářskou techniku, která si poradí i s velkými objemy tisku. K dispozici jsou i náhradní náplně, tonery, inkousty a náhradní díly. Aleš Kadeřábek řeší každou zakázku individuálně a připraví vám nabídku na míru. Pořiďte si kancelářskou techniku, na kterou se spolehnete za každé situace. Servis a opravy tiskáren a další kancelářské techniky Kromě prodeje kancelářské techniky se Aleš Kadeřábek specializuje i na servis a opravy tiskáren a dalších zařízení. Veškeré servisní zásahy řeší rychle a bez zbytečných průtahů. Vaše tiskárny a kancelářské přístroje budou opět provozuschopné už za krátkou chvíli. Firma má k dispozici řadu originálních dílů skladem pro tiskárny různých výrobců. Zákazníkům pomáhá i při odstraňování problémů souvisejících se špatným nastavením či nevhodným výběrem tonerů a inkoustů.   Kancelářská technika mnoha značek Firma ALLCOPY se zaměřuje na prodej kancelářské techniky různých značek. Prodává tiskárny a kopírky Minolta, HP, Sharp, Panasonic a dalších výrobců. Kromě toho nabízí i spotřební materiál – kancelářské papíry či fotopapíry.

Zdravé bydlení

Ani jsme dlouhá léta nevěděla o tom, že doma by to mohlo být na prd. Naopak jsem si říkala, že je lepší i nevě...

Uzení kuřat - když drůbeží maso není nudné

Zkuste kuře vykostit, potrit pastou ze soli a česneku a nalozit na 3 dny do laku . Potom z kuřete udělejte rol...

Co všechno můžete usušit v sušičce na ovoce

V sušičce sušíme šípky, bylinky, houby. Dnes zkusím jabka. Oloupu slupku, protože posledně jsme zjistili, že t...

Cena plynu klesla, zaplatíte za něj letos méně? Záleží i na dodavateli

Nějak jsem si nevšiml, že by cena plynu klesala, tak možná loni v tuhle dobu ano, ale letos to naopak leze nah...

S novými službami šetří zákazníci Europe Easy Energy peníze, čas i přírodu

Svojí nabídku za dobu co je máme celkem rozšířili, není to tak dlouho co jsem s nimi k elektřině do sjednal ze...