1. základní škola Hořovice: vzdělání dětí od 1. do 9. třídy

1. základní škola Hořovice zajišťuje vzdělávání dětí od 1. do 9. třídy. Základní škola má více než 30letou tradici a disponuje veškerým vybavením pro zajištění kvalitní moderní výuky. Pod vedením zkušených pedagogů se žáci vzdělávají v povinných i volitelných předmětech a mohou navštěvovat i různé zájmové kroužky. Škola dává velký prostor také tělesné výchově a sportu. 1. základní škola Hořovice se nachází na adrese Komenského 1245/7.

Výuka dětí v moderně vybavených učebnách

Základní škola v Hořovicích klade velký důraz na zajištění kvalitního zázemí pro vzdělávání dětí. Učitelé mají k dispozici odborné učebny pro výuku chemie, fyziky i výpočetní techniky. Díky dvěma tělocvičnám, plaveckému bazénu a venkovnímu sportovnímu areálu nabízí perfektní zázemí pro rozvoj fyzických aktivit dětí. Součástí výuky jsou volitelné předměty a kroužky, odpoledne pak děti tráví ve školní družině.

Zájmové kroužky a volitelné předměty

1. základní škola Hořovice klade velký důraz na nabídku zájmových kroužků, ve kterých mohou děti rozvíjet své schopnosti v různých oblastech. Velký výběr je především v oblasti sportovních kroužků. Děti mohou navštěvovat kurzy plavání,florbalu, atletiky, lezení, tance a další kroužky.

Oblíbený je také kroužek anglického jazyka pro první a druhý ročník. Od 7. ročníku si děti vyberou volitelné předměty, které budou navštěvovat až do 9. třídy. Mohou si vybrat seminář z přírodních věd, seminář společenských věd, osobnostní výchovu, matematicko-fyzikální praktiku, informatiku, domácnost či technické činnosti.

Školní družina

V prostorách školy se nachází školní družina s kapacitou 150 dětí. V provozu je ráno od 6:00 do 7:50 hodin a odpoledne od 11:40 do 16:30 hodin. V pondělky odpoledne vždy probíhá společné plavání v rámci školní družiny.

Tato firma je označena jako dobrý kontakt

V ČEM JSME DOBŘÍ

  • Základní škola ve městě Hořovice s 30letou tradicí
  • Pestrá nabídka zájmových kroužků a volitelných předmětů
  • Provoz školní družiny
  • Kvalitní zázemí, moderní učebny a zkušený sbor pedagogů