5r studio: kosmetický salon Brno

Aby se člověk cítil dobře, nesmí podceňovat péči o sebe a své tělo. Cílem kosmetického salonu 5r studio v Brně je poskytnout klientovi komplexní péči o krásu a zdraví, spojit nejnovější poznatky kosmetologie a medicíny s individuálním přístupem a profesionalitou. V salonu si můžete dopřát hluboké uvolnění, harmonii a pozitivní vnímání svého těla.

Péče o tělo

Kosmetický salon 5r studio pečuje o tělo ženy v těhotenství i po porodu a pomáhá formovat postavu. Kromě ošetření celulitidy salon nabízí také programy detoxikační, relaxační a k odstraňování tukových polštářků. Kosmetický salon používá speciální přípravky a přístroje, a to myostimulátor, vacupress či radiofrekvenci. Klientky mohou využít možnosti zábalů, masek a celotělového peelingu. S výběrem vhodného programu podle vašich potřeb vám poradí zkušený personál.

Permanentní make-up

Každá žena touží být krásná, a to s minimální námahou. Probudit se bez nutnosti líčení je snem každé ženy, který si díky kosmetickému salonu 5r studio může snadno splnit. Mnoholeté zkušenosti, estetické cítění, kvalitní barvy a přístroje k jejich aplikaci, to vše vám v kosmetickém salonu dopomůže k dokonalému přirozenému zevnějšku. V kosmetickém studiu si můžete nechat vymodelovat obočí, zvýraznit oči pomocí linek či vylepšit tvar rtů pomocí kontury. Kosmetický salon má pro své klientky v nabídce také speciální práce, jako je například úprava prsních dvorců, kamufláž jizev či úprava rtů s rozštěpem.

Péče o ruce a nehty

Kosmetický salon 5r studio nezapomíná ani na péči o nehty na rukou i nohou. Mezi nabízenými službami salonu nechybí proto ani péče o pěstěný a zdravý vzhled nehtů a rukou, manikúra, lakování nehtů nebo jiné zdobení dle přání zákaznic. Své ruce si můžete nechat luxusně ošetřit, a to včetně peelingu, ošetření loktů, masáže rukou a parafínového zábalu.

Péče o ruce a nehty není záležitostí jen žen, ale je vhodná také pro muže, kterým na sobě záleží. Manikúra je stejně důležitá jako péče o nohy. Pedikérky v salonu se vám postarají o ošetření pokožky nohou, perličkovou koupel a následné odstranění případných problémů na pokožce, jako jsou kuří oka, mozoly či zhrublá kůže na patách.

Tato firma je označena jako dobrý kontakt

V ČEM JSME DOBŘÍ

  • Individuální ošetřovací program pro každého zákazníka
  • Péče o tělo ženy během těhotenství i po porodu
  • Špičkové přístroje i přípravky
  • Profesionální přístup