Studio MŮJ ČLOVĚK: léčba lupénky a jiných kožních onemocnění, celostní medicína, Praha 2

Trápí vás potíže s lupénkou, akné, ekzémy či jiná kožní onemocnění? Nebo byste chtěli shodit nějaké to kilo a vyformovat svou postavu? Pak se obraťte se studio MŮJ ČLOVĚK, které se nachází v městské části Praha 2. Již od roku 1993 se studio zaměřuje komplexní péči o člověka s uplatněním přístupů celostní medicíny.

Léčba lupénky a dalších kožních onemocnění

Pražské studio MŮJ ČLOVĚK se zaměřuje na léčbu mnoha kožních onemocnění včetně lupénky. Využívá při tom zejména moderní excimerový laser 308 NM, který je předurčen na léčbu specifických kožních poruch. Je účinný při léčbě lupénky, ale také perorální a seboroické dermatitidy, akné, strií a dalších kožních problémů – vitiliga, alopecie, bradavic ad. Excimerový laser navíc zlepšuje syntézu pigmentu. Kromě léčby lupénky se studio MŮJ ČLOVĚK zaměřuje na bezbolestné a bezjizvové odstraňování kožních výrůstků s využitím přístroje Cryopen.

Přípravek pro aktivaci kmenových buněk

Studio MŮJ ČLOVĚK se dlouhodobě zaměřuje na různé přístupy z oblasti celostní medicíny. V nabídce studia naleznete například i inovativní přípravek Laminine, který dováží až z USA. Tento přípravek přináší unikátní kombinaci minerálů, aminokyselin, mořských bílkovin a dalších látek, které přispívají k aktivaci činnosti kmenových buněk. Přípravek vznikl díky novým poznatkům genetických inženýrů a je v souladu s principy celostní medicíny.

Hubnutí a další služby

Ačkoliv se zmiňované studio sídlící v městské části Praha 2 zaměřuje na léčbu lupénky a jiných kožních onemocnění, poskytuje také celou řadu dalších služeb. Patří mezi ně například hubnutí a formování postavy či odstraňování jizev, vrásek a kožních výrůstků. Studio MŮJ ČLOVĚK se věnuje také oblastem půstní magnetoterapie a různých přístupů alternativní medicíny.

Tato firma je označena jako dobrý kontakt

V ČEM JSME DOBŘÍ

• Léčba lupénky a dalších kožních onemocnění pomocí excimerového laseru
• Nabídka přípravků, které aktivují činnost kmenových buněk
• Odstraňování jizev, strií, bradavic i mateřských znamének
• Hubnutí a formování těla