Čistění a oprava komínů od Kominictví Pokorný - Fictum, s.r.o.

Specialistou na odborné čištění a revizi komínů je Kominictví Pokorný - Fictum, s.r.o. Zabývá se jejich kompletním servisem, od diagnostiky problému, až po provedení samotných oprav. Pro tyto služby používá moderní technologie. Svým zákazníkům garantuje rychlost, spolehlivost a záruku kvality.

Kominictví s kompletním servisem komínů

Správné a účinné čištění komínu vyžaduje specialisty. Kominictví Pokorný - Fictum, s.r.o. poskytuje kompletní odborné služby, u nichž vždy garantuje kvalitu. Provádí čištění komínů, spalinových cest a samotné revize komínů. Používá na to moderní kamerový systém. Stav komínového systému porovnává s projektovou dokumentací, aby odpovídal původnímu stavu. Odborně posuzuje, zda komín odvádí spaliny ze všech spotřebičů bezpečně ven. Komíny opravuje, a také provádí vložkování a frézování komínů pro všechny druhy paliv. Pokud si stavem svého komínu nejste jisti, kominictví provádí i průběžné prohlídky.

Kominíci, kteří jsou v oboru experti

Tradiční Kominictví Pokorný - Fictum, s.r.o. má v oboru téměř dvacetileté zkušenosti a své řemeslo si kominíci předávají z generace na generaci. Jsou zde pravidelně školeni a jejich činnost naplňuje všechny potřebné normy. Disponují kvalitní technikou a dobře zásobeným skladem materiálu. Na svou činnost poskytují i potvrzení o odborném provedení práce pro úřady.

Teplická firma, co komín i postaví

Kominictví Pokorný - Fictum, s.r.o. najdete na Havířské ulici v Teplicích. Kromě samotného servisu komínové systémy také postaví. Postarají se o nejrůznější stavby, ať už jde o rodinné domky, chaty, nebo průmyslové objekty. Nabízí šamotové i vysoce odolné nerezové komíny, které jsou vhodné pro všechny typy paliv. Pro komínové systémy má firma i svůj vlastní e-shop.

Tato firma je označena jako dobrý kontakt

V ČEM JSME DOBŘÍ

  • Revize, oprava i stavba komínových systémů
  • Používání moderního kamerového systému
  • Odborné frézování komínů
  • Kominictví, kde si řemeslo předávají z generace na generaci
  • E-shop komínových systémů