Dalibor Baláš: prodej vánočních stromků, Palkovice

Vánoční stromek je bezpochyby jedním z nejvýraznějších symbolů Vánoc. I když někteří dávají přednost stromkům z umělé hmoty, voňavému živému a krásnému vánočnímu stromku se nic nevyrovná. Dalibor Baláš se dlouhodobě věnuje pěstování a prodeji vánočních stromků v obci Palkovice. Ať už budete potřebovat nakoupit stromek těsně před Vánoci nebo budete chtít po svátcích začít s vlastním pěstováním stromku, firma vám ráda pomůže.

Prodej vánočních stromků a sazenic

Pan Dalibor Baláš se již řadu let věnuje profesionálnímu pěstování vánočních stromků a jejich prodeji v zimním předvánočním období. Firma Dalibora Baláše zajišťuje dodávku stromků pro klienty z okresu Frýdek-Místek i celého Moravskoslezského kraje. Celý rok se stará o to, aby vaši domácnost na Vánoce ozdobil bohatý, vysoký a zdravý stromek. Dáváte přednost borovici, jedli, nebo smrku? Z pestré nabídky stromků z Palkovic si jistě vyberete.

Kromě samotného prodeje vánočních stromků se firma zabývá i prodejem sazenic. Pokud byste si chtěli vánoční stromek vypěstovat sami, se sazenicemi z Palkovic to zvládnete bez zbytečných problémů. Stromek bude několik let zdobit vaši zahradu a až bude dostatečně vysoký, použijete ho jako vánoční strom. Firma vám s pěstováním pomůže a předá cenné rady a tipy.

Sdružení pěstitelů vánočních stromků

V předvánočním období narazíte na prodejce stromků skoro na každém kroku. Jak ale vybrat toho pravého? Každý profesionální prodejce stromků by měl být členem Sdružení pěstitelů vánočních stromků. Tím je také pan Balaš z Palkovic. Členové tohoto sdružení totiž neustále pracují na rozvíjení svých zkušeností a znalostí, předávají si rady a navštěvují i zahraniční výstavy a pěstitele. Prodej vánočních stromků od člena Sdružení je férový a vychází ze současných trendů a moderních způsobů pěstování.