Jste také Dobrý kontakt pro internetové uživatele?
KY-HEALTH-icon
Fotolia_168509436_Mb

Dětský lékař Brno - Starý Lískovec

Doc. MUDr. Kukla Lubomír, CSc. je praktický lékař pro děti a dorost, který má ordinaci v brněnské části Starý Lískovec. Díky dlouholetým zkušenostem dokáže pediatr poskytnout dětem špičkovou lékařskou pomoc, a to nejen při lehkých nemocech, ale taktéž v komplikovaných případech. Spolehnout se můžete vždy na odbornou komplexní lékařskou pomoc.

Dětský lékař Brno - Starý Lískovec

Hledáte pediatra, který vašim dětem pomůže za každých okolností? Dětský lékař Doc. MUDr. Kukla Lubomír, CSc. je pro vás i vaše nejmenší tou nejlepší volbou. Lékař poskytuje komplexní lékařskou pomoc pro děti a dorost do věku 19 let. Pacientům je zajištěna preventivní léčba, poradenství, ale i povinné či nepovinné očkování. V současnosti přijímá lékař nové pacienty.

Dětský lékař Brno

Preventivní i léčebná péče, očkování podle aktuálních zákonných norem nebo lékařské poradenství. To vše nabízí dětský lékař, který vyniká především svou odbornou, přátelskou a efektivní léčbou. Poskytuje také očkování proti rakovině děložního čípku, které je momentálně od 13 do 14 let hrazeno zdravotní pojišťovnou.

Pediatr Starý Lískovec

Pediatrmoderně vybavenou ordinaci, která je umístěna na pohodlně a jednoduše dostupném místě, a to konkrétně na adrese Kurská 2, Brno - Starý Lískovec. K lékaři se dostanete autobusem číslo 69, 401 i 402 nebo tramvají číslo 6 i 8. Pokud se vydáte autem, parkovat můžete hned u ordinace.

Dětský lékař poskytuje i konzultace

Velkou výhodou je, že dětský lékař poskytuje všem registrovaným pacientům kdykoliv konzultace na tel. čísle +420 723 791 484. Ve své ordinaci lékař stále přijímá nové pacienty, a to jak novorozence, tak starší děti. Ordinační doba je přizpůsobena i dlouze pracujícím rodičům a otevřena je každý všední den.

Spolehnout se můžete především na vstřícný přístup, flexibilitu a profesionalitu. O děti je vždy postaráno tak, aby se nebály do ordinace vracet. Klidné a hravé prostředí nabízí i čekárna, kde si mohou děti i rodiče zpříjemnit čekání.

kukla lubomirDětský lékař Brno - Starý Lískovec

Ordinační doba:
Po: 7:30 - 13:00
Út:  7:30 - 18:00
St:  7:30 - 13:00
Čt:  7:30 - 12:00
Pá: 7:30 - 13:00