Domov mládeže Lovosická: dostupné ubytování a stravování pro studenty, Praha

Domov mládeže Lovosická zajišťuje ubytování a stravování pro studenty středních škol. Od roku 2015 nabízí i možnost ubytování pro studenty VŠ. Domov mládeže Lovosická ubytovává ve svých prostorách dívky i chlapce, a to ve 2lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Organizace zajišťuje také provoz Domova mládeže Dittrichova, který je určen pouze pro ubytování dívek.

DM Lovosická – levné ubytování pro studenty

Domov mládeže Lovosická v městské části Praha 9 nabízí cenově dostupné ubytování pro studenty. Objekt se nachází v dobré lokalitě, vyniká moderním vybavením a příjemným prostředím. V domově mládeže je k dispozici výtah, studentská klubovna, zkušebna, tělocvična, knihovna, posilovna, venkovní hřiště i vlastní jídelna. Ubytovaní žáci mohou během pobytu využívat společenskou místnost s počítačem, televizí a kuchyňkou. Ubytování v Domově mládeže Lovosická je možné i během víkendu, ovšem jen pro plnoleté studenty.

DM Dittrichova – dostupné ubytování pro dívky

Mezi další ubytovací zařízení pro žáky a studenty patří Domov mládeže Dittrichova. Ten je určen výhradně pro ubytování dívek. K dispozici jsou dvojlůžkové a třílůžkové pokoje se společným sociálním zařízením vždy jen pro 2 pokoje. Ubytované studentky mohou využít společenskou místnost s kuchyňkou a televizí, která se nachází v přízemí. V každém patře jsou umístěny lednice a varné konvice. V prostorách Domova mládeže Dittrichova se nachází také výtvarný ateliér, hudebny i počítačová místnost.

Možnost stravování

DM Lovosická i DM Dittrichova disponují vlastními stravovacími provozy. Domovy jsou vybavené kuchyněmi s jídelnou a nabízí snídaně, obědy i večeře. Žáci a studenti se mohou vybrat z více druhů jídel na obědy a večeře. Konkrétní pokrmy si vybírají elektronicky, jídelníček je dán 14 dní předem.

Tato firma je označena jako dobrý kontakt

V ČEM JSME DOBŘÍ

• Levné ubytování pro žáky a studenty
• Moderně vybavené pokoje a sociální zařízení
• Nabídka stravování – snídaně, obědy i večeře
• Společenské místnosti, kuchyňky a další společné prostory