Jste také Dobrý kontakt pro internetové uživatele?
Glass_Spray-512a
Depositphotos_146750101_l-2015

 

Prodejna pana Drahomíra Navrátila ve městě Němčice nad Hanou se zaměřuje na maloobchodní prodej drogistického zboží, barev, laků a úklidových prostředků. Sortiment je průběžně rozšiřován s ohledem na aktuální přání a požadavky zákazníků. Firma působí ve městě řadu let, během kterých si získala pověst prodejny s rozsáhlou nabídkou za výhodné ceny.

Drahomír Navrátil: drogerie, barvy a laky, Němčice nad Hanou

Bydlíte v Němčicích nad Hanou či v přilehlém okolí a potřebujete pořídit do své domácnosti drogistické zboží, čisticí prostředky nebo barvy a laky? Vše potřebné naleznete v prodejně pana Drahomíra Navrátila, která se nachází na adrese Dolní brána 386. Prodejna je otevřena od pondělí do pátku od 7:00 do 17:00 a v soboty od 7:00 do 11:00 hodin.

Drogistické zboží – od osobní hygieny po úklid domácnosti

Navštivte drogerii ve městě Němčice nad Hanou a pořiďte si vše potřebné pro svou domácnost. Prodejna nabízí rozsáhlý sortiment drogistického zboží známých i méně známých značek za výhodné ceny. V nabídce naleznete například mýdla, šampony, vlasovou a tělovou kosmetiku, parfémy i deodoranty.

Sortiment je doplněn také o různé univerzální i speciální čisticí prostředky a vybavení pro úklid domácností. Nechybí ani široký výběr pracích prášků, čističů na podlahy, ochranných pomůcek, mopů a dalšího vybavení. Veškeré domácí potřeby pořídíte na jednom místě. Odborný personál vám také podá pomocnou ruku při výběru a doporučí konkrétní přípravky, stejně tak předá cenné rady týkající se technologických postupů čištění a údržby.

Barvy a laky za výhodné ceny

Prodejna pana Drahomíra Navrátila je vyhledávaná také mezi domácími kutily a řemeslníky. K dispozici má totiž širokou škálu barev a laků pro povrchovou úpravu různých materiálů. Ať už hledáte barvy na dřevo, kov či plast, v Němčicích nad Hanou najdete vše potřebné. Sortiment je doplněn také o různé typy lepidel, tmelů, bezbarvých laků ve spreji či autolaků. Barvy a laky jsou dostupné v mnoha odstínech, a to jak v lesklém, tak matném provedení. V případě zájmu zajistí personál objednání méně obvyklého sortimentu a dodá jej v krátkých lhůtách.


Otevírací doba:

Po-Pá: 7:00-17:00
So: 7:00-11:00