ELEKTROMAP – Miroslav Maněna: prodej a opravy praček a další bílé techniky, Česká Kamenice

Každý elektrospotřebič má omezenou životnost a v případě denně používané bílé techniky to platí dvojnásob. Potřebujete-li zajistit opravu pračky, myčky, lednice či jiného spotřebiče, nebo chcete pořídit nové zařízení, obraťte se na firmu ELEKTROMAP Miroslava Maněny. Firma se zaměřuje na prodej i záruční a pozáruční servis. Sídlí v České Kamenici a své mechaniky vysílá denně do různých oblastí v okresu Děčín a Česká Lípa.

Opravy praček, myček, sušiček a další bílé techniky

Firma ELEKTROMAP se zaměřuje na prodej a opravy praček, myček, sušiček a další bílé techniky mnoha výrobců. Má bohaté zkušenosti s prováděním záručního i pozáručního servisu zařízení značek AEG, Amica, Beko, Electrolux, Gorenje, Mora, Whirlpool a řady dalších. Pokud jste z České Kamenice, Děčína nebo České Lípy a hledáte spolehlivé techniky, obraťte se na firmu Miroslava Maněny.

Prodej domácích elektrospotřebičů

Firma provádí především opravy myček a praček, ale také sušiček či různých vestavěných spotřebičů. Nabízí také prodej domácích spotřebičů, od chladniček přes ohřívače vody po sporáky a další bílou techniku. Firma se postará o dodávku spotřebičů až k vám domů v krátké době od objednání. V případě servisu k vám mechanici přijedou a provedou opravu na místě.

Firma má k dispozici skladem velké množství náhradních dílů, takže je případná oprava myčky, pračky či sušička otázkou několika hodin. Firma Miroslava Maněny vychází vstříc svým zákazníkům a pomůže jim i s výběrem nového zařízení, případně předá rady a doporučení týkající se pravidelné údržby a používání.