Galerie Petra Brandla: prodej luxusních uměleckých děl, Praha

Galerie luxusních uměleckých děl – Galerie Petra Brandla – byla otevřena na počátku 90. let. V té době byla jednou z prvních pražských soukromých galerií zaměřených na prodej hodnotných děl ze 17. století až do současnosti. V galerii naleznete hodnotná díla českých i světových autorů. O rozsahu uměleckých výtvorů se přijďte sami přesvědčit do galerie Praha na Jungmannově náměstí. Otevřeno mají vždy od pondělí do pátku od 11:00 do 18:00 hodin.

Galerie Petra Brandla dnes

Galerie Petra Brandla nabízí prodej obrazů v srdci Prahy. Od roku 2011 sídlí v nových výstavních prostorech v klášteře františkánů na Jungmannově náměstí. Hodnotná umělecká díla si prohlédnete na ploše 300 m2 ve dvou podlažích. K vidění jsou opravdové skvosty nejen z českých zemí, ale také Itálie, Německa, Francie, Rakouska a dalších míst Evropy.

Prodej obrazů a dalších uměleckých děl

Galerie Praha se specializuje na prodej obrazů a jiných uměleckých děl z období od 17. století po současnost. K vidění jsou díla Františka Kávana, Jana Zrzavého, v nabídce nechybí ani Jan van Goyen, Otto Gutfreund a mnozí další velikáni. Galerie se specializuje nejen na prodej obrazů, ale také grafiky, kresby či sochařských uměleckých děl. S výběrem vám pomůže tým zkušených odborníků pod vedením Simony Markové, vedoucí galerie.

Prodejte cenné obrazy v Galerii Petra Brandla

Máte doma umělecký skvost, který byste chtěli vystavit a prodat? Obraťte se na Galerii Petra Brandla v Praze, která vám prodej obrazů a dalších uměleckých děl ráda zprostředkuje. Spolehněte se na profesionální přístup a cenné rady, které vám budou během spolupráce předány. V současné době galerie vystavuje 248 uměleckých děl, to vaše může být dalším z nich. Galerii navštěvují tuzemští i zahraniční odborníci a milovníci umění.

Tato firma je označena jako dobrý kontakt

V ČEM JSME DOBŘÍ

• Prodej obrazů, kreseb, grafik i soch
• Pestrý výběr uměleckých děl od 17. století do současnosti
• Galerie o rozloze 300 m2 vystavuje na 250 děl
• Možnost zajištění prodeje vašich cenných děl