Gymnázium Moravský Krumlov: kvalitní vzdělávání s důrazem na výuku cizích jazyků

Chcete svým dětem zajistit kvalitní vzdělávání, díky kterému rozvinou svůj talent a budou mít dobrý start při následném studiu na vysokých školách? Gymnázium Moravský Krumlov zajišťuje 4leté i 6leté vzdělávání a pyšní se dobrou úspěšností přijetí absolventů na VŠ, která se blíží ke 100 %. Gymnázium spolupracuje s významnými partnery z řad firem i organizací a klade důraz na výuku cizích jazyků. K dispozici má moderně vybavené učebny a studentům nabízí pestrý výběr volnočasových aktivit i sportovních či kulturních kroužků.

Gymnázium působí v Moravském Krumlově přes 70 let

Gymnázium Moravský Krumlov existuje již od roku 1949 a v průběhu let tak zajistilo kvalitní vzdělání hned několika generacím. Budova školy byla v minulosti několikrát modernizována, i dnes odpovídá přísným standardům moderních vzdělávacích zařízení. K dispozici mají plně vybavené specializované učebny včetně počítačových učeben či ateliéru, kde probíhá výuka výtvarné výchovy.

K dispozici je kvalitní zázemí pro sportovní aktivity, včetně víceúčelového hřiště. Díky dobrému zázemí a sboru zkušených pedagogů dosahují studenti významných úspěchů v olympiádách i sportu. Někteří žáci se pravidelně účastní sportovních soutěží, ti nejlepší i v celorepublikovém měřítku.

Důraz na kvalitní vzdělávání cizích jazyků

Gymnázium Moravský Krumlov si uvědomuje důležitost znalosti cizích jazyků, a proto nabízí žákům celou řadu příležitostí, jak se v nich zlepšovat. V současné době mohou žáci studovat anglický, německý, ruský, francouzský či latinský jazyk. Mohou se účastni zahraničních zájezdů i výměnných pobytů, v případě zájmu mohou složit i mezinárodní jazykovou zkoušku z angličtiny, a to zdarma.

Dobrá spolupráce s rodiči i významnými partnery

Kromě samotného vzdělávání dětí klade gymnázium v Moravském Krumlově velký důraz na spolupráci s rodiči. Samozřejmostí je pravidelná komunikace a vzájemný dialog. Gymnázium spolupracuje také s řadou významných partnerů z řad škol i firem, díky čemuž svým žákům umožňuje řadu studijních i pracovních příležitostí. Gymnázium Moravský Krumlov spolupracuje například s Masarykovou Univerzitou či VUT Brno, ale také se společností ČEZ či centrem jazykového zkoušení Cambridge P.A.R.K.

Tato firma je označena jako dobrý kontakt

V ČEM JSME DOBŘÍ

• Možnost 4letého či 6letého studia na gymnáziu Moravském Krumlově
• Dobrá komunikace s rodiči a snaha o vzájemný dialog
• Důraz na kvalitní vzdělávání cizích jazyků
• Spolupráce s významnými partnery – vysokými školami i organizacemi

TEMATICKÉ ČLÁNKY:

Gymnázium Tachov: šestileté gymnázium rodinného typu

Šestileté všeobecné gymnázium v Tachově navazuje na svou více než 50letou tradici a zajišťuje kvalitní vzdělávání pro děti. Studium na gymnáziu je určeno pro děti, které ukončily 7. třídu základní školy. Jedná…

celý článek >>
Fotolia_176901008_Ma

SOŠ a Gymnázium Staňkov

Má vaše dětí řadu skvělých podnikatelských nápadů, touží po práci u městské policie, nebo by se chtělo stát třeba kominíkem? I tyto obory nabízí svým studentům Soukromá střední odborná škola Bean, která…

celý článek >>
Fotolia_215656967_Ma

Gymnázium a Střední odborná škola, Plasy

Gymnázium a Střední odborná škola, Plasy, je vhodnou volbou pro ty studenty, kteří preferují přátelské prostředí, ve kterém se mohou odborně vzdělávat. Všeobecné čtyřleté a osmileté gymnázium připravuje absolventy k…

celý článek >>
Kontakty

Gymnázium Moravský Krumlov: kvalitní vzdělávání s důrazem na výuku cizích jazyků

Kontakt této firmy byl ověřen Kontakt této firmy byl ověřen Smetanova 168
672 01 Moravský Krumlov
+420 515 322 234