Jste také Dobrý kontakt pro internetové uživatele?
hotel hurka logo
hotel hurka 2

 

Vyjeli jste si na výlet do Pardubic a nevíte, kde složit hlavu? Hotel Hůrka poskytuje všem turistům to nejpříjemnější ubytování ve městě Pardubice a jeho okolí. K dispozici jsou pokoje ve dvou až čtyřlůžkových pokojích, které jsou moderně vybaveny. Samozřejmostí je nejen televize v každém pokoji, ale také Wi-Fi připojení. V hotelovém komplexu se nachází i restaurace, kde si pochutnáte na výtečném jídle.

Hotel Hůrka: příjemné ubytování v rozsáhlém komplexu, Pardubice

 

Levné ubytování v rozsáhlém komplexu

Rozsáhlá ubytovna v podobě 4 budov, které poskytují ubytování pro více než 900 hostů, se nachází ve městě Pardubice. Jedná se o bývalé kasárny, které se v lokalitě Bílé Předměstí proměnily v krásné a moderní ubytování pro všechny turisty a návštěvníky města a okolí.

V nabídce jsou útulně vybavené pokoje, k dispozici je malá kuchyně s dvouvařičem, skříňkou na potraviny i lednicí. Pro dva pokoje je vždy společná místnost se sociálním zařízením. Nádobí však není z hygienických důvodů k dispozici.

Moderní Hotel Hůrka nabízí pokoje pro zamilované i pro rodiny

Hotel Hůrka nabízí luxusní a levné ubytování pro všechny, kdo chtějí poznat Pardubice a okolí. Ubytujte se ve dvoulůžkovém, třílůžkovém nebo i čtyřlůžkovém pokoji s ústředním topením, televizí, nábytkem i Wi-Fi připojením. Všechny pokoje mají svůj vlastní přístup a vhodné jsou jak pro rodiny, tak i pro zamilované páry.

Součástí komplexu Hotel Hůrka je také restaurace, kde si dáte skvělý oběd či večeři. V blízkosti hotelu je také autobusová zastávka, která vás zaveze do nedalekého centra Pardubic, které skýtá mnoho krásných míst k návštěvě a prozkoumání. Najdete nás i na facebooku.

Pardubice – skvělý tip na dovolenou

Město Pardubice je zajímavé především díky své architektonice. Naleznete tu spoustu krásných budov, jako je například kostel Zvěstování Panny Marie nebo turisticky oblíbený zámek. Město můžete projít pěšky, procestovat ze sedla kola nebo si užít na in-line stezce dlouhé přes 7 km, která vás zavede až do Kunětické Hory.

Ubytování Pardubice