Jste také Dobrý kontakt pro internetové uživatele?
hotelik
hotel

 

Hotel Zlatá Labuť se nachází v samém centru města Králíky. Interiéry zařízené v barokním stylu poskytují příjemné ubytování pro rodiny, páry i jednotlivce. Součástí hotelu je restaurace, která se zaměřuje na přípravu tradičních českých pokrmů i specialit. Město Králíky se vyznačuje památkovou zónou a je oblíbeným cílem mnoha turistů.

Hotel Zlatá Labuť: ubytovací zařízení v barokním stylu, Králíky

 

Chystáte se navštívit turisticky oblíbené město Králíky a hledáte útulně zařízené ubytovací zařízení v centru? Pak zavítejte do hotelu Zlatá Labuť, který je umístěn na Velkém náměstí v bezprostřední blízkosti mnoha historických památek a turistických cílů. Hotel Zlatá Labuť je zařízen v barokním stylu, je vybaven dekoracemi a historickým nábytkem, který dotváří jedinečnou atmosféru prostoru. Ať už do města Králíky vyrážíte na odpočinkovou dovolenou, za prací nebo turistikou, hotel vám zajistí skvělé zázemí.

Ubytování pro jednotlivce, páry i rodiny

Hotel Zlatá Labuť v centru města Králíky je vhodný pro ubytování jednotlivců, párů i rodin s dětmi. Celková ubytovací kapacita činí 35 lůžek. K dispozici jsou jednolůžkové, dvoulůžkové i čtyřlůžkové pokoje. K dispozici je připojení k internetu, pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením a TV. Parkování je možné před hotelem.

Restaurace s nabídkou českých pokrmů i specialit

Nedílnou součástí hotelu Zlatá Labuť je restaurace, které je otevřená široké veřejnosti. Zaměřuje se na přípravu pokrmů tradiční české kuchyně s důrazem na nabídku krajových specialit. Vyberete si z rozsáhlého jídelního lístku, který je doplněn o nabídku alkoholických i nealkoholických nápojů, pochutin či dezertů.

Ubytování v okolí turisticky vyhledávaných cílů

Ubytování v hotelu Zlatá Labuť je vhodné pro všechny, kteří do města Králíky vyráží za odpočinkem, poznáním i turistikou. Díky umístění přímo na náměstí se během chvilky dostanete do turistického informačního centra nebo Městského muzea Králíky. Původně hornické město proslulo řezbářským řemeslem a výrobou varhan. Historické centrum zaujme měšťanskými domy nebo barokním kostelem sv. Michaela archanděla. Za zmínku stojí také poutní místo Hora Matky Boží, dělostřelecká tvrz nebo Vojenské muzeum Králíky.

 

barHotel Zlatá Labuť

české pokrmy

krajové speciality

35 lůžek

turistika