Info Nova, s.r.o.: podnikové informační systémy

Společnost Info Nova se specializuje na návrh a implementaci informačních systémů pro firmy. Jejím cílem je vytvořit ve firmách co nejlepší podmínky pro efektivní řízení. Systémová řešení vytváří na bázi produktů společnosti Microsoft. Podnikové informační systémy od společnosti Info Nova pokrývají všechny procesy, umožňují zracionalizovat tok dat informací a získávat potřebné informace online. Nasazování profesionálních systémů vede k výraznému zefektivnění všech probíhajících procesů.

Dodávka hardwaru i softwaru pro firmy

Společnost Info Nová zajištuje kompletní realizaci kvalitních podnikových informačních systémů, a to včetně dodávky hardwaru a softwaru. V rámci informačních systémů vyvíjí i speciální moduly, realizuje specifické implementace a změny dle konkrétních potřeb uživatelů. Společnost poskytuje všechny potřebné služby v oblasti IT, a to včetně zákaznického servisu, poradenství a školení.

Součástí nabízených služeb je i vedení projektů a systémové integrace. Info Nova se postará o zavedení celopodnikového informačního systému HELIOS Green, a to buď sama, nebo ve spolupráci s dalšími partnery. Při implementaci zohledňuje individuální požadavky zákazníka, vytváří unikátní řešení a instalaci na klíč.

Specializované informační systémy pro firmy

Podnikové informační systémy od společnosti Info Nova jsou určené pro firmy z různých oblastí. Hlavní specializací společnosti jsou informační systémy určené pro prodejce automobilů a velké autoservisy, pro technické služby a pro svozové firmy. V letech 2011 až 2015 proběhl v rámci firmy masivní rozvoj systému HELIOS Green AUTOMOBILY, díky kterému si upevnila svou pozici v branži. Rozvoj firmy i jednotlivých vyvíjených systémů probíhá i v současné době.

Vývoj informačních systémů pod vedením odborníků

Základem úspěchu společnosti Info Nova je specializace a využití know-how mnoha odborníků v oblasti IT. Firma v současné době zaměstnává přes 20 zkušených odborníků, kteří věnují maximální pozornost každému aktuálně realizovanému projektu. Nové zakázky jsou rozpracovány vždy v souladu s disponibilními kapacitami. Společnost je držitelem certifikátu systému managementu jakosti dle normy ISO 9001:2008. Pozornost věnuje i certifikaci svých produktů, zejména propojení na informační systémy jednotlivých výrobců a dovozců. Důraz je kladen zejména na certifikaci všech aktuálních rozhraní koncernu Volkswagen.

Tato firma je označena jako dobrý kontakt

V ČEM JSME DOBŘÍ

• Vývoj podnikových informačních systémů na klíč
• Dodávka systémů včetně hardwaru a softwaru
• Specializace na systémy pro automobilový průmysl
• Důraz na certifikace a práci v souladu s normami
• Vývoj IT systémů pod vedením více než 20 odborníků