Ing. Miroslav Kučerka – keramický ateliér „U kocoura chlupatého“

Keramický ateliér U kocoura chlupatého sídlící v Brně se zabývá ruční výrobou keramiky, suvenýrů a upomínkových předmětů. Na keramickou výrobu se zaměřuje již od roku 1988. Svým zákazníkům nabízí klasickou tradiční ruční výrobu keramiky, a to s důrazem na originalitu každého vyrobeného kusu. Ať už chcete udělat radost sobě, nebo svým blízkým, z pestré nabídky rukodělných výrobků si bezpochyby vyberete. Všechny výrobky splňují předepsané normy a jsou zdravotně nezávadné.

Ruční výrobky z keramiky

Brněnský keramický ateliér pod vedením Ing. Miroslava Kučerky se specializuje na ruční výrobu keramických předmětů. Zákazníkům vyrobí různé upomínkové předměty, suvenýry, sportovní poháry, keramické vázy, svícny, erby, znaky a spoustu dalších. Zajišťuje také sériovou výrobu keramických předmětů, které si můžete zakoupit online z pohodlí svého domova.

Prodej hotových předmětů i zakázková výroba

Na internetových stránkách keramického ateliéru naleznete nabídku již hotových keramických výrobků, především ručně vyráběných zvonečků. Ateliér se však specializuje také na zakázkovou výrobu, v rámci které zhotoví upomínkové a další předměty dle přání a požadavků zákazníka.

Sortiment upomínkových a propagačních předmětů vyráběných na zakázku zahrnuje například keramické korbely, hrnky s motivy obcí, zvonečky s motivy hradů a zámků či lázeňské pohárky. Vyrábí také talířky, keramicko-korkové špunty, pozzle, magnetky, klíčenky, keramické plakety a mnoho dalšího.

TEMATICKÉ ČLÁNKY:

Oprava glazury na dlažbě

Jak opravit glazuru na dlažbě

Pokud máte doma keramickou dlažbu, jistě nám dáte za pravdu, že stačí trochu nepozornosti nebo neopatrnosti a při pádu těžšího předmětu se během vteřiny glazura dlažby poškodí. Pád voňavky nebo sklenice může způsobit…

celý článek >>
Kontakty

Ing. Miroslav Kučerka – keramický ateliér „U kocoura chlupatého“

Kontakt této firmy byl ověřen Kontakt této firmy byl ověřen Turistická
621 00 Brno
+420 608 907 010