ISOTRA, a.s.: velkoobchod a výroba žaluzií, rolet, markýz a další stínicí techniky

Akciová společnost ISOTRA si od roku 1992 prošla značným vývojem. V současné době se zaměřuje na velkoobchodní výrobu a prodej stínicí techniky. Prodává žaluzie, rolety, markýzy, screeny, verandové rolety, pergoly a další techniku. Díky svým více než 25letým zkušenostem je stínicí technika na velmi vysoké úrovni a vyniká precizním zpracováním. Produkty společnosti ISOTRA jsou díky rozsáhlé celorepublikové síti prodejců k sehnání ve všech krajích ČR, ale i v zahraničí.

Stínicí technika – vlastní vývoj, výroba a prodej

Společnost ISOTRA usiluje o neustálé inovace stínicí techniky. Žaluzie, rolety, markýzy, pergoly i japonské stínicí stěny neustále vyvíjí a zdokonaluje. V současné době má firma vlastní vývojové pracoviště a projekční kancelář. Zajímá se o problematiku technologií clon slunečního záření a zkoumá dopad na energetickou úspornost a ekologickou nenáročnost.

Žaluzie, rolety i markýzy jsou navrženy tak, aby se snadno používaly a aby přinášely maximální energetickou úsporu. Výroba probíhá v rozsáhlých výrobních provozech. Díky tomu, že společnost disponuje vlastní nástrojárnou, lisovnou termoplastů a novou moderní lakovnou, je schopna si jednotlivé komponenty vstupující do finálního výrobku vyrábět i lakovat sama a je tak téměř soběstačná.

Moderní žaluzie, rolety i markýzy od českého výrobce

Přemýšlíte nad pořízením kvalitní stínicí techniky, díky které zefektivníte využití sluneční energie a zabráníte přehřívání místností během horkých letních dnů? Pořiďte si precizně vyrobené žaluzie, rolety či markýzy od českého výrobce, pro kterého je na prvním místě kvalita, spolehlivost, péče o zákazníka, výzkum, vývoj a inovace. V současné době zaměstnává firma přes 530 zaměstnanců a své výrobky exportuje do více než 45 zemí světa.