Najdeme vám tu správnou firmu.

Volejte 720 952 910

Zasklívací systém z bezpečnostního tvrzeného skla OPTIMI®

Firma Optimi se se svým přídavným systémem zasklení domů OPTIMI® pohybuje na trhu už více než dvacet let. Optimi je licenčním výrobcem zasklívacího systému pro lodžie domů dle světového patentu WO 89/05389 a je držitelem Certifikátu jakosti ČSN ISO 9001: 2009. Pokud hledáte originál a kvalitu, provozovna firmy Optimi v Brně je pro vás otevřená každý všední den od 7 hodin do 15.30 hodin. Zasklívací systém OPTIMI® je vhodný pro lodžie rovné, rohové, i pro jednostranně či oboustranně částečně předsunuté.

Se systémem OPTIMI® ušetříte

Důvodů, proč nad zasklívacím systémem lodžií uvažovat, je několik. K hlavním výhodám zasklívaných lodžií a balkonů patří dodatečná izolace bytu, díky které se výrazně sníží spotřeba energií, omezení hluku a prašnosti z ulice, nebo ochrana před povětrnostními vlivy. Zasklívané balkony a lodžie zvyšují bezpečnost objektu. Vašemu pohledu do přírody bude něco překážet, bezrámový systém firmy Optimi neruší vzhled budovy, ani výhled po okolí. Se zasklívacími systémy OPTIMI® se snadno manipuluje a možnost kompletního odsunutí skla na stranu vám zajistí pohodlné a bezpečné mytí. Zvláštní údržba zasklívacích systémů OPTIMI® není potřeba, stačí pouze jednou ročně namazat pojezdová kolečka silikonovým olejem. Pořezání u systémů OPTIMI® díky použití bezpečnostního skla nehrozí.

Originál je jen jeden

Zasklívací systém z bezpečnostního tvrzeného skla a hliníkových profilů pro mobilní zasklení lodžií a výklenků domů firmy Optimi je jediným originálem na českém trhu. Systém má za sebou řadu inovačních vylepšení a od původního systému se liší ve všech součástkách kromě horního rozdvojeného vedení. Originál firmy Optimi nese označení chráněným názvem „OPTIMI" nebo „OPTIMI KoknoVADRO".

Tato firma je označena jako dobrý kontakt

V ČEM JSME DOBŘÍ

  • Zasklívací systém OPTIMI® firmy Optimi je jediným originálem na českém trhu
  • Inovační vylepšení systému
  • Instalace zevnitř lodžie bez užití lešení
  • Minimální údržba a snadné mytí skel
Kontakty

Zasklívací systém z bezpečnostního tvrzeného skla OPTIMI®

Kontakt této firmy byl ověřen Kontakt této firmy byl ověřen Lidická 965/31
602 00 Brno
+420 274 818 721