Jste také Dobrý kontakt pro internetové uživatele?
304712
roofing-contractor

 

Potřebujete zajistit montáž kvalitní hydroizolace ploché střechy, terasy nebo třeba bazénu? Obraťte se na firmu Jiřího Hickla, která se dlouhodobě zaměřuje na izolatérské práce. Využívá různé typy izolačních materiálů od renomovaných výrobců. Zajišťuje také drobné opravy plochých střech. Působí zejména v Ústeckém a Středočeském kraji.

Jiří Hickl: izolace plochých střech, teras, balkonů i bazénů

Kvalitní provedení izolace je v případě všech plochých střech zásadní. Zajistí maximální funkčnost, ochranu proti zatékání i při vydatných srážkách a dlouhodobou životnost. Své o tom ví firma Jiřího Hickla, která se na oblast izolatérství dlouhodobě zaměřuje. Kromě izolací plochých střech provádí také izolace teras, balkonů, zahradních jezírek i bazénů. Zákazníkům zajistí také jejich rekonstrukce na klíč, a to včetně dodávky a montáže všech potřebných klempířských prvků. Působí zejména ve Středočeském a Ústeckém kraji, v případě zájmu však poskytne své služby i zákazníkům z jiných lokalit.

Foliové a asfaltové systémy

Jiří Hickl používá pro izolování různých stavebních konstrukcí foliové hydroizolace a asfaltové pásy, které zajistí vysokou úroveň ochrany a dlouhodobou životnost. Při práci využívá jen materiály vysoké kvality od ověřených výrobců, které jsou zárukou precizního provedení izolace. Firma spolupracuje s nejvýznamnějšími dodavateli střešních izolací v České republice. Soustavně se v oboru vzdělává, zná nemodernější technologické postupy i špičkové materiály, které ve svém odvětví nemají konkurenci.

Opravy střech, teras i garáží

Kromě samotných montáží izolačních systémů se firma Jiřího Hickla zaměřuje také na drobné opravy plochých střech a jejich pozáruční servis. Po domluvě vám opraví střechu, balkon, terasu i garáž. Navrhne nejvhodnější a cenově nejvýhodnější řešení vaší rekonstrukce nebo opravy, díky které vám budou konstrukce bez problémů sloužit mnoho dalších let.

Firma provádí také opravy a rekonstrukce zahradních jezírek nebo vnitřních i venkovních bazénů. I v této oblasti má mnohaleté zkušenosti a veškeré práce provádí s ohledem na přání a požadavky zákazníků. Pokud hledáte ve Středočeském nebo Ústeckém kraji spolehlivou firmu, která zajistí opravy, rekonstrukce i kompletní provedení izolatérských prací, obraťte se na Jiřího Hickla.