Josef Borecký: kamenosochařství a restaurování, Praha

Kamenosochařství Josefa Boreckého se sídlem v městské části Praha-Dolní Počernice se sochařskému oboru věnuje již od roku 1981. Vyrábí sochy a jejich kopie, zpracovává kámen v současné i historické architektuře, zaměřuje se také na restaurování a tvorbu umělecky pojatých náhrobků. Své služby poskytuje koncovým zákazníkům, firmám, obcím i organizacím a spolkům.

Kamenosochařství s mnohaletými zkušenostmi

Josef Borecký se oboru kamenosochařství věnuje již od roku 1981. V počátcích působil jako člen družstva, které restaurovalo historickou architekturu. V roce 1989 se osamostatnil a k restaurování přidal i vlastní uměleckou tvorbu, ve které působí dodnes.

Josef Borecký má zkušenosti s návrhem a výrobou soch i jejich kopií, zaměřuje se také na výrobu kamenných prvků pro moderní i historickou architekturu. Ukázky práce naleznete na internetových stránkách kamenosochařství, které sídlí v městské části Praha-Dolní Počernice.

Autorská tvorba i restaurování

Pan Borecký se specializuje na všechny oblasti kamenosochařství. Nabízí služby restaurování, specializuje se také na vlastní uměleckou tvorbu. Vyrábí například ostění krbů, kamenné portály, okna, fontány, lampy či stoly. Kamenosochařství vyrobí také vázy, domovní znamení, umělecky pojaté náhrobky či prvky zahradní architektury.

Naprostá většina kamenných artefaktů je zhotovena na zakázku podle přání a požadavků klienta. Kamenosochař také pořádá různé výstavy, o jejichž průběhu se dozvíte na internetových stránkách.

Kontakty

Josef Borecký: kamenosochařství a restaurování, Praha

Kontakt této firmy byl ověřen Kontakt této firmy byl ověřen Novozámecká ul. 110 (otočka autobusu)
190 12 Praha 9
+420 281 931 381             +420 604 733 829