Petr Kuja: umělecké kovářství, Mutěnice

Chcete své bydlení, firmu nebo jiný objekt vyzdobit funkčním uměleckým prvkem? Obraťte se na umělecké kovářství Petra Kuji, které se zabývá tradičním umělecko-řemeslným zpracováním kovů. Vypracuje pro vás mříže, brány, kování, ploty, zábradlí a další výrobky. Umělecký kovář se kovářskému řemeslu věnuje již řadu let, ovládá pokročilé techniky zpracování kovů a výrobek z kovu zhotoví přesně podle přání a požadavku zákazníka. Umělecké kovářství se nachází v Mutěnicích.

Zakázková výroba kování, plotů, zábradlí a jiných předmětů z kovu

Umělecké kovářství Kuja zpracovává kovy tradičním způsobem zpracování železa v ohni. Jednotlivé kousky pak spojuje nýtováním nebo svařováním v ochranné atmosféře CO2. Obraťte se na tradiční umělecké kovářství v případě, chcete-li nechat zhotovit funkční stavební prvky, které budou vynikat vysokou estetickou hodnotou. Umělecký kovář vás v rámci úvodní konzultace vyslechne, provede návrh a následnou výrobu.

Kovářství Kuja vyrábí například mříže, brány, kování, ploty či zábradlí. Vyrobí také světla, dvířka, krbová kamna, vývěsné štíty či poštovní schránky. Kovářství se pustí také do inovativních projektů a po domluvě vyrobí kovové předměty, s jejichž výrobou nemělo doposud žádné zkušenosti.

Umělecký kovář vyrábí i kovové plastiky

Umělecké kovářství Kuja se věnuje také čistě umělecké tvorbě. Navrhne a vytvoří uměleckou plastiku, dekorační sloupky, má zkušenost i s výrobou kašny. Pokud je pro vás estetická hodnota zásadní, obraťte se na tradiční kovářství v Mutěnicích.