Josef Samson – Samsontech: prodej a servis kancelářské techniky, Předklášteří

Žádná kancelář nemůže fungovat bez kvalitní kancelářské techniky. Firma Samsontech se sídlem v Předkláštěří se pod vedením Josefa Samsona stará přes 20 let o poskytování služeb v oblasti kancelářské techniky. Zabývá se autorizovaným prodejem, ale také servisem i pronájmem tiskáren a kopírovacích strojů. Dodá veškerá zařízení, od dataprojektorů přes skartovačky až po notebooky. Společnost působí především v oblastech Brno, Brno-venkov a Vysočina.

Kancelářská technika – autorizovaný prodej

Firma Samsontech prodává tiskárny a kopírovací stroje od světových výrobců DEVELOP, KONICA-MINOLTA, Brother a HP. Vzhledem ke své mnohaleté působnosti na trhu ví, která kancelářská technika je v poměru ceny a kvality nejlepší. Své znalosti předává také zákazníkům. Při pořizování nové tiskárny nebo kopírky vám kromě prodeje také poradí a postará se o kompletní servis.

V případě zájmu se společnost Samsontech postará o dodávku dalších zařízení. Kancelářská technika zahrnuje nejen tiskárny a kopírovací stroje, ale i dataprojektory, monitory, skartovačky, notebooky a jiné technologie. Pokud vlastníte kancelář v oblastech Brno, Brno-venkov, Vysočina a okolí, obraťte se na Samsontech.

Pronájem tiskárny a servis kancelářské techniky

Firma Josefa Samsona tiskárny nejen prodává, stará se také o kompletní servis a pronájem. Pokud nechcete investovat velké částky do prvotřídní profesionální tiskárny, pronajměte si ji. Součástí poskytovaných služeb je rychlý autorizovaný záruční i pozáruční servis. Společnost si uvědomuje, že kancelář nemůže bez tiskárny kvalitně pracovat, proto se o opravu postará ve velmi krátkém čase.