Kominictví Jindřichův Hradec

Potřebujete nový komín, opravit ten starý, vyčistit či provést revizi? Kominictví Jindřichův Hradec je díky profesionálnímu přístupu a mnohaletým zkušenostem v oboru tou správnou volbou pro vás. Kominická firma nabízí veškeré kominické práce, jako je čištění komínu, kouřovodu nebo kotlů, opravy a rekonstrukce komínů, frézování, vložkování či měření tahu.

Revize komínů a jeho údržba

Ať už máte problémy s odvodem zplodin nebo pouze potřebujete jistotu, že je vše v pořádku, obraťte se na Kominictví Jindřichův Hradec. Kontrolu spalinové cesty, která je nezbytná před jejím uvedením do provozu, po každé stavební úpravě komína, při změně druhu paliva nebo při výměně či instalaci nového spotřebiče paliv, provádí odborně způsobilá osoba. Kominictví vám zajistí také povinnou roční kontrolu, revizi komínu či kouřovodu, měření tahu nebo čištění spalinových cest i kotlů.

Výstavba nových komínů

Pokud potřebujete postavit komín nový nebo rekonstrukci stávajícího, firma Kominictví Jindřichův Hradec je tím správným řešením. Moderní komínové systémy musí být využitelné ve všech typech staveb, musí být spolehlivé, bezpečné a připravené snášet mnohaletou zátěž. Proto je důležité vybírat pro realizaci prověřené výrobce. Spolehnout se můžete na osobní a profesionální přístup, pečlivost a vyškolený odborný personál.