Kominictví Miloslav Vachel zajistí čisté komíny pro celé okolí Českých Budějovic

Se začátkem zimy a topné sezóny je nejvyšší čas zavolat si služby kominíka. Pro České Budějovice a okolí jižních Čech zajišťuje Miloslav Vachel pravidelné čištění a kontroly komínů. Kominictví je zodpovědnou profesí, bez které se každoročně neobejde žádný rodinný dům nebo průmyslový objekt. 

Kompletní servis a čištění komínů pro bezpečný domov

V rámci služeb poskytují kominíci veškerý servis komínů včetně čištění, obnovy a emisních měření. Kominictví zajistí správu spalinových cest podle platných norem. Revize komínu je potřeba i v případě stavby nového domu pro kolaudaci objektu. Kominictví Vachel se v případě potřeby postará o veškeré opravy i stavby nových komínů a komínového tělesa.

Stavba komínových těles a výměna vložek ve starých objektech

Bezpečnost domu je základ, služby kominíka vám tak zajistí klidné spaní po celou zimu. Kominictví Vachel se specializuje především na vložkování komínů. Komínové vložky zaručují správný chod vytápění a bezpečnost pro vás i vaše sousedy.

Vložkování je prováděno na plynová, kapalná i tuhá paliva. V případě starších objektů kominík ochotně vymění novou vložku včetně frézování. Kominictví Vachel montuje i třívložkové komíny, vyměňuje šamotové vložky nebo nerezové komíny s funkcí kouřovodů. Pravidelná péče o komín zaručí delší životnost nejen komínu, ale celého objektu. Pro vaši domácnost zajistí Miloslav Vachel také připojení všech spotřebičů.