Jste také Dobrý kontakt pro internetové uživatele?
bh podlahy logo
Fotolia_140221951_XS

Podlahy Brno

BH podlahy Brno – Bedřich Hlavoň je společnost sídlící v Brně a zabývající se prodejem a pokládkou kvalitní podlahy. Vybírat můžete z širokého množství materiálů a druhů podlah, objednat si můžete i renovace podlah. Společnost nabízí pro domácí kutily také možnost si vypůjčit brusku na parkety. Profesionální personál je vždy ochoten vám se vším poradit a pomoci.

BH podlahy Brno: kvalitní pokládka podlahy

Společnost BH podlahy Brno je profesionální firma, která nabízí prodej veškerých materiálů na podlahy i odbornou pokládku podlahy ve vašem domě, bytě i kanceláři. K prodeji nabízí firma také všechny potřebné věci pro údržbu podlahy, jakou jsou laky či oleje. I s renovací podlahy a parket vám ochotný personál vždy rád pomůže.

Kvalitní materiály na vaše podlahy

Pokud potřebujete vybrat kvalitní podlahy a nevíte, na koho se obrátit, firma BH podlahy Brno je tu právě pro vás. Vybírat můžete opravdu z velmi široké nabídky materiálu a druhů podlah. V nabídce jsou například:

  • parketové podlahy
  • kazetové podlahy
  • podlahy z prken a palubky
  • plovoucí laminátové podlahy
  • vinylové podlahy a mnoho dalšího

Všechny nabízené podlahy jsou vyrobeny z vysoce kvalitního a odolného materiálu, a to díky nejmodernější technice a precizní práci. 

Profesionální pokládka podlahy v Brně

Ne každý zvládne podlahy ve svém domě položit sám a správně. Proto nabízí společnost BH podlahy Brno také profesionální pokládku podlahy. Neváhejte a v případě potřeby si raději objednejte profesionály se zkušenostmi. Firma vám nejprve bezplatně prohlédne a změří vaši podlahu a poté vám zpracuje nezávaznou cenovou nabídku. Až pak se můžete rozhodnout, zda pokládku podlahy od firmy budete chtít využít.

Široká nabídka služeb – renovace podlahy i půjčovna brusek

Společnost BH podlahy nabízí také renovaci podlahy, díky které vaše podlaha získá opět původní krásu a lesk. Pokud si ale chcete renovovat podlahy svépomocí, firma vám poradí s postupem broušení parket, a dokonce vám zapůjčí brusky na parkety pro kvalitní renovaci podlah. Neváhejte se s jakýmkoliv problémem nebo dotazem na společnost BH podlahy Brno obrátit. Hlavním heslem společnosti je spokojený zákazník a profesionální péče o podlahy.

vinyl1Pokládka podlahy Brno


Otevírací doba:
Po: 8:00 - 15:00
Út:  8:00 - 18:00
St:  8:00 - 15:00
Čt:  8:00 - 16:00
Pá: 8:00 - 15:00