Mateřská škola Drobeček: kvalitní předškolní vzdělávání s důrazem na rozvoj osobnosti, Plzeň

Hledáte pro děti v Plzni kvalitní mateřskou školu, která klade důraz na vzdělávání i rozvoj osobnosti? Pak využijte služeb Mateřské školy Drobeček, která funguje již od roku 2009. Díky velkému zájmu ze strany rodičů se v roce 2014 přestěhovala do nových větších prostor, aby vyhověla co největšímu počtu zájemců. Mateřská škola v Plzni má v současné době 6 prostorných tříd a přijímá děti ve věku od 2 do 7 let.

Proč zvolit Mateřskou školu Drobeček

Díky individuálnímu přístupu ke každému dítěti a rodinnému prostředí si Mateřská škola Drobeček získala oblibu u mnoha rodičů i dětí. MŠ v Plzni nabízí pravidelnou docházku do školky pod vedením kvalifikovaných pedagogů. Třídy jsou přizpůsobené potřebám dětí různého pohlaví a věku. Mateřská škola usiluje o rozvoj všech stránek dětské osobnosti. Navíc nabízí možnost navštěvovat různé zájmové kroužky, kulturní a společenské akce či bazén. Pro rodiče s dětmi jsou určeny víkendové dílny, které jsou v ceně školného. Mateřská škola připravuje dostatek aktivit a volných chvílí strávených v přírodě a na čerstvém vzduchu.

Funny English – výuka angličtiny zábavnou formou

Mateřská škola Drobeček zajišťuje výuku anglického jazyka zábavnou formou, a tak pravidelně dvakrát v týdnu. Děti se pod vedením zkušené lektorky či rodilé mluvčí zapojují do různých aktivit, seznamují se s anglickými hrami, pohádkami a písněmi. Díky tomu získávají základy v anglickém jazyce zábavnou nenucenou formu. Procvičování angličtiny je pak i součástí jiných dnů jako zpestření, například při obědě, během vycházky, ukládání do postýlek a podobně.

Svěřte své dítě Drobečkovi

Mateřská škola Drobeček patří mezi uznávané a hojně vyhledávané soukromé školky, které jsou vyhlášené nejen v Plzni, ale po celé republice. Pokud jste z Plzně a hledáte pro své děti to nejlepší předškolní vzdělávání, při kterém se zohlední jeho individuální potřeby a talenty, navštivte právě Mateřskou školu Drobeček.

Tato firma je označena jako dobrý kontakt

V ČEM JSME DOBŘÍ

• Soukromá mateřská škola působící od roku 2009
• Důraz na kvalitní vzdělávání a zohlednění individuálních potřeb
• Výuka angličtiny, plavání i dětská Mensa
• Pestrá nabídka zájmových kroužků i kulturních a společenských akcí