Mateřská škola Hranice, okres Cheb: důraz na kvalitní předškolní vzdělávání

Hledáte pro své děti mateřskou školu, do které budou chodit s radostí a kde se jim dostane kvalitního předškolního vzdělání? Mateřská škola Hranice (okres Cheb) s kapacitou 75 dětí zajišťuje v moderních prostorách výchovu a vzdělávání dětí předškolního věku. Jedná se o jedinou MŠ v Hranicích. O děti pečuje tým kvalifikovaných učitelek. Součástí objektu je kuchyně a jídelna.

MŠ Hranice disponuje velkými prostory pro vzdělávání

Mateřská škola Hranice se nachází v areálu na adrese Soukenná 844. Zde jsou umístěny dvě budovy, které spadají pod MŠ Hranice. V nich najdeme celkem tři třídy a společnou ložnici. Školka je vybavena řadou moderních didaktických pomůcek a knih, které umožňují kvalitní předškolní vzdělávání.

O děti pečuje celkem šest kvalifikovaných učitelek. Mezi další zaměstnance školky patří uklízečka, pradlena a údržbář. Pro děti jsou pravidelně připravovány různé kulturní a společenské akce, besídky či procházky. V roce 2018 děti například pozorovaly životní cyklus vývoje motýla a byly také na návštěvě u místních hasičů.

Možnosti stravování ve školce

Mateřská škola v Hranicích zajišťuje dětem i kvalitní stravování, a to přesnídávku, oběd, odpolední svačinu, alespoň dvakrát v týdnu doplněk stravy (ovoce, salát) a pitný režim v průběhu celého dne. Kuchyně a školní jídelna jsou součástí objektu. V kuchyni pracují 4 kuchařky a vedoucí školní jídelny. Denně se vaří přibližně 180 obědů. Kromě dětí ze školky se v jídelně stravují také děti ze základní školy a pracovníci školy a městského úřadu.