Miroslav Oblouk - kominík, Písek

Pokud potřebujete postavit nový komín nebo zrekonstruovat ten starý, obraťte se na zkušeného kominíka Miroslava Oblouka z Písku. V oboru kominictví se pohybuje už řadu let a svým klientům nabízí komplexní služby v oblasti kominictví, a sice kontrolu a čištění spalinových cest, revizi, opravu zjištěných nedostatků, drobné kamnářské práce, čištění spotřebičů či měření emisí. Samozřejmostí je ochotný a profesionální přístup i odborné poradenství.

Vložkování komínů Písek

Potřebujete připojit na kouřovou cestu spotřebič, přecházíte na nový typ paliva, má váš komín špatný tah či doma cítíte zápach spalin? Pokud je váš komín ve špatném stavu a potřebuje nezbytně opravit, pomůže vám vaše problémy vyřešit kominík Miroslav Oblouk, který svým klientům nabízí rekonstrukci komínů vložkováním, a to jak na tuhá, tak i plynná paliva. Z nabízených služeb si vybere každý zákazník.

Čištění komínů i poradenství

Pokud potřebujete změřit komínový tah, případně komín vyčistit, i s tím vám pomůže Miroslav Oblouk, který pro větší efektivitu využívá ke kontrole spalinových cest komínovou kameru. Kominických služeb můžete využít nejen, když nastane problém, ale také v případě, že je nutné provést revizi komínu či potřebujete poradit. Kominík poskytuje zákazníkům také odborné poradenství v oboru kominictví.