Návrh a montáž oplocení od profesionálů pod vedením Jaroslava Svatoše

Ploty a brány nejen chrání váš pozemek od nevítaných návštěv, ale také jsou součástí toho, jak vaše bydlení působí na kolemjdoucí. Rozhodně se vyplatí výběr a montáž oplocení nepodcenit. Odborníci pod vedením Jaroslava Svatoše plotům věnují už dlouhá léta a rádi vám s jejich výběrem a montáží poradí a pomohou.

Montáž oplocení od profesionálů

Vypracování nabídky na míru vám firma doručí nejpozději do 24 hodin. S výběrem plotu vám poradí a vyberou takový, který nejlépe doplní váš dům nebo pozemek. Jejich rady jsou podložené jednak dlouhými zkušenosti a zároveň i jejich aktivním vyhledáváním novinek v designu a materiálech oplocení. Nemusíte se bát, že ploty a brány budou nad vaše finanční možnosti – pracovníci firmy vám pomohou vybrat finančně výhodné řešení, které naplní všechny vaše praktické i estetické požadavky. Po výsledné domluvě se tým pustí do práce – sežene nejkvalitnější materiál za výhodnou cenu a v krátké době objednané ploty a brány namontuje. Montáž oplocení tým zkušených pracovníků provádí kdekoli v České a Slovenské republice.

Ploty a brány mnoha druhů

Společnost Jaroslava Svatoše nabízí montáž oplocení a plotů nejrůznějších druhů. Objednat si můžete montáž oplocení bez nebo s podhrabovými deskami, a to k rodinným domům, hřištím, kurtům a do průmyslových areálů. Společnost nabízí ploty dřevěné, drátěné (s pozinkovaným pletivem, potažené PVC), 3D ploty a průmyslové ploty. Brány si můžete nechat namontovat pojezdové i ruční pojezdové.