Jste také Dobrý kontakt pro internetové uživatele?
Nomatech logo
nomatech2

 

Rodinná firma NOMATECH s historií sahající do 19. století se dlouhodobě zaměřuje na výrobu a servis balicích strojů a balicí techniky. Společnost vyrábí stroje pro balení různých typů komodit – práškových, sypkých, tekutých i kusových. V současné době se provozovna nachází ve Vlašimi a pravidelně se účastní veletrhů balicí techniky.

NOMATECH: balicí stroje a technika, Vlašim

Společnost NOMATECH byla založena v roce 2007, kdy navázala na dlouholetou historii firmy Sellier&Bellot. Rodinná firma staví na zkušenostech svých předků a dokáže vyvíjet balicí stroje vysoké kvality i bez podpory rozsáhlých vývojových center, které jsou jinde ve světě v podobných firmách běžné. Balicí techniku od společnosti NOMATECH využívají firmy po celé Evropě, některé balicí stroje dodává i do USA. V Česku spolupracuje s mnoha velkými podniky, například s firmou Vitana.

Balicí stroje pro všechny typy komodit

Ve výrobním portfoliu balicích strojů naleznete mnoho typů, které jsou určené pro balení všech typů komodit. Stroje NOMATECH jsou vhodné pro balení sypkých komodit (soli, kávy, cukru ad.), práškových komodit (mletého koření, pracího prášku ad.), tekutých komodit (kečupu, oleje, hořčice ad.) i komodit kusových (bonbonů, mražené zeleniny, sušeného ovoce ad.).

Společnost usiluje o výrobu a prodej vysoce kvalitních balicích strojů, které vynikají spolehlivostí a precizností balení. Navazuje tak na slávu firmy svých předků, kdy vznikaly mnohé kultovní balicí stroje (například oblíbený BTH41 či BTH17). Některé z těchto strojů slouží majitelům dodnes, a tak se v NOMATECHu objevují i poptávky po dílech na stroje staré 30 nebo 40 let.

Balicí stroje a balicí technika vysoké kvality

Cílem společnosti NOMATECH s provozovnou ve Vlašimi je poskytnou zákazníkům takové balicí stroje, které přesně vyhoví jejím potřebám a požadavkům vzhledem k typu balené komodity i druhu balení. Výrobní portfolio společnosti tak zahrnuje například balicí stroje vertikální, horizontální i vícetubové, dále brickpack linky, stroje pro velkoobjemové balení do pytlů, stroje pro balení do kartonu, dopravníky, plnicí linky, robotizovaná pracoviště i speciální typy strojů. Součástí poskytovaných služeb je odborný záruční i pozáruční servis a dodávka náhradních dílů.