Oční optik Žilka: dioptrické brýle, kontaktní čočky a vyšetření, Praha a Jihlava

Hledáte oční optiku, kde vám pomohou s výběrem dioptrických brýlí, kontaktních čoček a provedou i potřebná vyšetření? Oční optik Žilka provozuje provozovny v Praze a v Jihlavě a klade důraz na co nejširší výběr korekčních pomůcek ve vysoké kvalitě. Tým zkušených optiků se postará o správný výběr brýlí či kontaktních čoček, pomůže s výběrem moderních obrub a provede i diagnostiku. Oční optiky jsou vybaveny moderními diagnostickými přístroji, díky kterým je měření zraku rychlé a přesné.

Dioptrické brýle a kontaktní čočky

Pokud si chcete vybrat nové dioptrické brýle, které vám budou dobře sloužit řadu let, navštivte jednu z provozoven firmy Oční optik Žilka. V Praze i v Jihlavě se vám budou individuálně věnovat. Oční optika si uvědomuje důležitost výběru obrub, které kromě funkční stránky musí splňovat i estetické požadavky. V optikách v Praze a Jihlavě firma prezentuje jen pečlivě vybrané soubory velmi kvalitních designových obrub, které pochází od světových výrobků. V současné době nabízí oční optiky produkty firem Lafont, Orgreen, Mykita a mnohých dalších.

Oční optik Žilka nabízí také měkké kontaktní čočky. Vybírá z portfolia kvalitních kontaktních čoček od ověřených dodavatelů. Zkušení optici se postarají o výběr nejvhodnějšího produktu přímo pro daného klienta. Výběr vychází z měření předního segmentu oka, refrakční diagnostiky a dalších měření. Firma nabízí čočky s různou frekvencí výměny. Poskytuje i konzultace a zaškolení pro správnou aplikaci čoček.

Měření zraku na profesionálních přístrojích

Oční optiky v Praze a Jihlavě se specializují také na měření zraku na moderních diagnostických přístrojích. Jen díky tomu pomohou zákazníkovi vybrat přesně takové brýlové či kontaktní čočky, které budou přesně odpovídat jeho požadavkům. Firma provádí refrakční diagnostiku i měření na RV terminálu. Do obrub vkládá zejména kvalitní brýlové čočky ZEISS, které patří k tomu nejlepšímu na trhu.