Oční optika Karviná: komplexní služby a ochotný personál

Zhoršil se vám zrak a potřebujete nové dioptrické brýle? V oční optice Gerlinde Timčáková v Karviné si brýle z široké nabídky vybere každý. Pokud špatně vidíte, ale nejste si svými dioptriemi jistí, můžete si je nechat změřit. Oční optika je otevřena každý všední den od 8 do 16 hodin a uplatnit zde můžete flexi pasy či uni šeky. Najdete nás i na Facebooku.

Brýle pro každého

Doby, kdy brýle byly považovány za vadu na kráse, jsou dávno pryč. Při správném výběru se z brýlí může stát módní doplněk, který dokáže ozvláštnit každodenní vzhled. V oční optice v Karviné můžou zákazníci vybírat z rozsáhlého množství brýlových obrouček, proto zde ty pravé brýle čekají na každého. Nejlepší brýle pro vás, které vám budou nejen slušet, ale také skvěle sloužit, vám pomůže vybrat personál oční optiky. Funkčnost a pohodlnost nošení ovlivňují také brýlová skla, a proto ve výběru nechybí skla plastová s antireflexem nebo skla multifokální.

Oční optika Gerlinde Timčáková je tím pravým místem k návštěvě také v případě, že hledáte kvalitní módní a funkční doplněk na léto. V nabídce optiky totiž nechybí ani sluneční brýle. Pokud už majitelem brýlí jste, můžete využít servisu brýlí.

Příslušenství nejen k brýlím

Kromě brýlí seženete v oční optice také ostatní příslušenství - doplňky k brýlím, jako jsou pouzdra na brýle nebo prostředky na jejich čištění, koupit zde můžete i lupy.

Provozovna : oční optika Gerlinde Timčáková , Kosmonautů 837, Karvina- Ráj,( bývalý Triumph),

Otvírací doba : 8-16 hod

Najdete nás i na facebooku.

Oční optika Karviná