Olympia Olomouc – dětský koutek opičky Olinky

Ať už si chcete v klidu nakoupit v obchodním centru nebo potřebujete na pár hodin zajistit hlídání pro své malé děti, dětský koutek opičky OlinkyOC Olympia Olomouc je vám k dispozici. Tým vychovatelek se postará o hlídání dětí a zajistí jim zábavný a vzdělávací program. Dětský koutek v olomoucké Olympii se pravidelně podílí na pořádání různých akcí pro děti. Dále organizuje řadu zájmových kroužků a provozuje unikátní Olinčinu mini školku.

Hlídání dětí i zájmové kroužky

Dětský koutek opičky Olinky je v obchodním centru otevřen denně vždy od 9:00 do 21:00 hodin. V jeho prostorách probíhá hlídání dětí a mimoškolní výchova a vzdělávání zábavnou formou. Hlídání je určeno pro děti od 2,5 do 12 let. Koutek nabízí pobyt pro děti samostatně i v doprovodu rodičů.

Dětské centrum se také podílí na přípravě prázdninových pobytů a kempů pro děti od 3 do 10 let a na pořádání dětských narozeninových oslav. Dále provozuje různé zájmové kroužky, například flétnu, angličtinu pro nejmenší, keramiku nebo kreativní tvoření.

Olinčina mini školka

Součástí dětského koutku v Olympii Olomouc je unikátní Olinčina mini školka, kterou si rodiče obzvláště pochvalují. Jedná se o vzdělávací program pro děti s flexibilní docházkou. Mini školka vyniká časovou variabilitou, výukou anglického jazyka, vedením ke zdravému životnímu stylu, vzděláváním pohybem i zkušeným profesionálním pedagogickým personálem. Olinčina mini školka je určena už pro děti od 2 let, výhodou je malý počet dětí – vždy maximálně 10.