Jste také Dobrý kontakt pro internetové uživatele?
car1
Fotolia_197935314_M

Plachtárna - zakázková výroba plachet

Plachtárna v Hostivicích již řadu let nabízí zakázkovou výrobu plachet na lodě, přívěsné vozíky i bazény nebo pergoly. Společnost vám do několika dní vyrobí plachtu podle vašich představ z kvalitních materiálů. Spolehnout se můžete na vstřícnost, individuální přístup i precizně odvedenou práci.

bazény • lodě a jachty • pergoly • vozíky • stany • slunečníky

Plachtárna Hostivice - zakázková výroba plachet

Potřebujete kvalitní a pevnou plachtu na svoji loď, bazén, na pergolu anebo třeba potřebujete jen opravit rozbitý stan? Společnost Plachtárna Hostivice v Praze vám na zakázku vyrobí plachty přesně podle vašich instrukcí. Jisti si můžete být kvalitou, rychle a profesionálně odvedenou prací i snadnou komunikací. 

Odolná plachta pro bazén, loď i stan

Vaše loď už potřebuje vyměnit zašlou a starou plachtu za novou? Anebo si chcete užívat slunných dní pod zbrusu novým a originálním slunečníkem? Plachtárna Hostivice nabízí nejen plachty na lodě, bazény, pergoly či přívěsné vozíky, ale také potahy slunečníků, závěsy nebo kryty.

Každá plachta je vyrobena z kvalitního materiálu, který je vysoce odolný. Plachty vydrží nápor deště i mrazy či dopady slunečních paprsků.

Zakázková výroba - plachta na míru

Máte jasnou představu, jak by měl vypadat dokonalý stan, ale nikdo takový nemůžete najít? Neváhejte se obrátit na plachtárnu, která vám vaše představy převede do reality. Rozhodně žádný problém není ani výroba atypického stanu. Tvar, velikost i plachta na stan budou vyrobeny přesně podle vašich představ, abyste si mohli užívat dovolenou na horách i u rybníka.

Zakázková výroba plachet je ideální hlavně pro náročné klienty a pro ty, kteří jasně vědí, po čem touží.

Široký výběr plachet mnoha barev i materiálů

Vybírat můžete ze širokého sortimentu. Firma má k dispozici rozsáhlou škálu materiálů i barev. Jen tak dokáže uspokojit potřeby a přání každého zákazníka. Pokud si nejste jisti, co bude právě pro vás vhodné a nejlepší, nechte si poradit od zkušených pracovníků, kteří s plachtami pracují už spoustu let.