Plastová okna EDO – Emil Doha, Černošín

Společnost Plastová okna EDO se sídlem v Černošíně se zabývá prodejem, montáží a servisem plastových oken. Dále dodává a montuje dveře, dřevěná okna, hliníková okna a dveře, parapety či stínicí techniku. V nabídce firmy naleznete kvalitní plastové profily od výrobce Inoutic. Firma pod vedením Emila Dohy poskytuje také poradenství, zednické práce, zaměření a další služby. Pracuje především v Tachově, Mariánských Lázních, Plzni a okolí.

Prodej plastových oken a dveří

Firma Plastová okna EDO se zaměřuje na prodej kvalitních plastových oken a dveří s úsporou na vytápění až 40 %. Základem jsou plastové okenní profily Inoutic dodávané ve třech variantách – pětikomorovém systému Arcade a šestikomorových systémech Prestige a Efforte.

Plastová okna jsou vybavena kováním se zvýšenou bezpečností. V případě zájmu nabízí firma i dodání skrytého kování, mikroventilace, izolační dvojskla či nadstandardní typy klik. Vše závisí na přáních a požadavcích klienta. Firma dodá i parapety, stínicí techniku či sítě proti hmyzu.

Montáž plastových oken, zednické práce

Kromě dodávky oken se firma Plastová okna EDO postará o kompletní realizaci a montáž plastových oken. Provede zaměření, demontáž původních oken a dveří a následně zajistí montáž plastových oken. Kromě samotného usazení oken provede i zednické práce – omítky nebo začištění oken. Zaměření a poradenství poskytuje svým klientům zdarma. Zakázky provádí na základě předchozí telefonické domluvy. Sídlí v obci Černošín a své služby poskytuje zejména na území Tachova, Plzně, Mariánských Lázní a okolí.

TEMATICKÉ ČLÁNKY:

údržba oken před zimou

Nezapomínejte na pravidelnou údržbu oken před zimou

Ruku na srdce, kdy jste se naposledy pustili do pečlivé údržby oken? Pokud patříte mezi většinu majitelů domácností, kteří v průběhu roku jen několikrát umyjí skleněné tabule, zbytečně snižujete životnost svých…

celý článek >>
Kontakty

Plastová okna EDO – Emil Doha, Černošín

Kontakt této firmy byl ověřen Kontakt této firmy byl ověřen Javorová 282
349 58 Černošín
+420 605 148 738