Jste také Dobrý kontakt pro internetové uživatele?
Logo H4P Ready - do podpisu
Fotolia_62817588_XSa

Realitní kancelář

HOME4PEOPLE.CZ/READY je zkušená realitní kancelář, která poskytuje ty nejlepší služby v oblasti realit, a to díky dlouholetým zkušenostem i profesionálním realitním makléřům. Kancelář zajistí bez problémů prodej i pronájem rodinných domů, bytů, chat, kanceláří i pozemků. Zlínský kraj a Jihomoravský kraj jsou hlavní oblasti, kde realitka své služby nabízí, zastoupení však má i pro Plzeň a okolí.

Realitní kancelář pro Moravu, Zlínský kraj a Plzeňsko

Realitní kancelář HOME4PEOPLE.CZ/READY nabízí prodej i pronájem bytů, domů, komerčních či rekreačních objektů i pozemků. Spolehnout se můžete na vstřícný přístup, férové jednání a rozumné ceny.

Férová realitní kancelář

Prodat byt, pronajmout si chatu anebo najít vhodný pozemek pro stavu rodinného domu. To není žádný problém pro realitní kancelář s působností na jižní a severní Moravě, ve Zlínském a v okolí Plzně. Vy se nemusíte téměř o nic starat, protože vše důležité a potřebné za vás kancelář zařídí.

Stačí si jen vybrat svého makléře, který vám najde nemovitost podle požadavků, prověří prodejce, připraví smlouvy a zajistí, aby vše proběhlo bezpečně a v domluveném termínu.

Zkušený a spolehlivý tým makléřů

O vaše přání a požadavky se postará zkušený tým makléřů, kteří jednají s klienty vždy na rovinu. Svým aktivním přístupem k řešení prodeje i pronájmu nemovitostí se snaží co nejvíce vycházet vstříc svým klientům a zajistit jim v co nejkratší době vše, co potřebují.

Realitka patří k nejlepším u nás, o čemž svědčí především celá řada referencí. Hlavním cílem je zprostředkovat klientům krásný domov, místo pro relaxaci nebo poklidné pracovní prostředí.

Specialista na reality

Realitní kancelář má pobočky v Kroměříži, Brně a v blízkosti Plzně, působnost jihomoravských makléřů sahá až na severní Moravu. Tyto regiony realitní makléři velmi dobře znají. Po domluvě je však možné zajistit prodej či pronájem nemovitosti i v jiné oblasti.

S kanceláří spolupracuje také jeden z nejkvalifikovanějších advokátů v kraji, který poskytuje celou řadu nadstandartních právních služeb.

Již třetím rokem se realitka zabývá i developerskou činností a ve spolupráci se stavební společností se podílí na realizaci domů na klíč ve zděném či dřevěném provedení.