Jste také Dobrý kontakt pro internetové uživatele?
6e98b44c510b67aa5a12
f6252cb6364371cc172a01a3a

 

Společnost KL Rozvaděče navázala na činnost firmy Seedorf, která se výrobou elektrických rozvaděčů zabývala už od roku 1992. Vyráběné rozvaděče jsou standardně vybaveny kvalitními komponenty a mohou být osazeny do všech českých distribučních sítí. Firma nabízí také svářečské a zámečnické práce či povrchové úpravy metodou práškového lakování.

KL Rozvaděče s.r.o.: výroba rozvaděčů, zámečnické práce a povrchové úpravy, Praha

Firma KL Rozvaděče s.r.o. patří mezi uznávané odborníky v oblasti výroby elektroměrových rozvaděčů. V oboru se pohybuje již od roku 1992. Za dobu svého působení získala mnoho zkušeností, ze kterých čerpá při vývoji nových rozvaděčů i dalších činnostech firmy. Společnost KL Rozvaděče vyrábí jak rozvaděče bytové, tak průmyslové. Kromě typových nabízí i výrobky atypických rozměrů přesně podle přání a požadavků zákazníka.

Bytové i průmyslové elektroměrové rozvaděče

Hledáte spolehlivého výrobce rozvaděčů, který garantuje vysokou kvalitu výrobků a je schopen vyjít vstříc individuálním požadavkům? Obraťte se na firmu KL Rozvaděče s.r.o. se sídlem v Praze. Skříně vyrábí standardně z plechu. Pokud jsou určené pro venkovní umístění, zhotoví je z nerezu, který zaručí dlouhou životnost. Na přání zákazníka zkompletuje požadovaný rozvaděč i do plastových skříní od jiných výrobců.

Rozvaděče od zmiňovaného pražského výrobce jsou standardně osazeny kvalitními komponenty renomovaných značek OEZ, Moeller a Schrack. Jsou vhodné pro použití na všech českých distribučních sítích – ČEZ, EON i PRE. Na internetových stránkách výrobce najdete přehled mnoha typových rozvaděčů. Všechny umožňují snadnou manipulaci s deskou, a to díky vlastnímu systému upevnění na pantech při zachování plomby proti neoprávněnému odběru.

Zámečnické práce i povrchové úpravy

Kromě výroby elektroměrových rozvaděčů nabízí společnost KL Rozvaděče i řadu dalších služeb. Postará se o zámečnické práce i práce svářečské. Využijte volné kapacity dílen a nechejte si zhotovit konstrukce a další výrobky podle dodané technické dokumentace.

Společnost má k dispozici také vlastní práškovou lakovnu. Provádí zde povrchové úpravy nanášením práškové barvy elektrostatickou metodou. Před nanášením každý díl odmastí. Pracuje s venkovními i vnitřními barvami různých struktur, a to jak v lesku, tak matu či polomatu. V případě zájmu provede povrchovou úpravu požadovaného kovového dílu – litinového umyvadla, disku kola, motocyklových rámů a dalších.