Sklenářství Marta Kaiserová & syn Plzeň

Sháníte řemeslníky na zasklení okna nebo pro výrobu skleněného nábytku? Obraťte se na Sklenářství Marta Kaiserová & syn. Rodinná firma se sídlem v Plzni je na trhu od roku 1990, ale se sklenářstvím má již 35leté zkušenosti. Dlouholetá praxe v oboru a tradice se odráží v kvalitní, poctivé práci se sklem všeho druhu. Pro realizaci je využíváno nejmodernějšího strojního vybavení od firem Knopp a Šulák.

Zasklívání, bezpečnostní okna nebo skleníky

Sklenářství Marta Kaiserová & syn zajišťuje komplexní služby v oblasti sklenářství v Plzni a okolí. Zkušený, kvalifikovaný personál zařídí všechny práce spojené se zasklíváním pro váš dům nebo podnik.

V rámci služeb je poskytováno zasklívání oken, dveří a výloh. Sklenářství pro vás vyrobí také bezpečnostní sklo, případně obstará zasklení plastových oken pro vytvoření izolačního dvojskla.

Skleněný nábytek, výroba zrcadel i lepení akvárií

Pro váš interiér firma zajistí výrobu a montáž zrcadel, rámování obrazů nebo lepení akvárií a terárií. Ze skla je zajišťováno vybavení nejen bytů, ale i obchodů a restaurací pro doladění interiérů. Veškeré zpracování skla zahrnuje také broušení a vrtání skla do nábytku, police nebo skleněné desky na stůl dle vašeho výběru. Ve Sklenářství Marta Kaiserová & syn si můžete vybrat z velkého výběru ornamentních skel nebo si objednat výrobu skleníku do vaší zahrady.

Sklenářství sídlí v Plzni – Bolevci, kde je pro všechny zákazníky otevřeno každý všední den od 9 do 16 hodin, ve čtvrtek až do 18 hodin.